Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha ismerkednék és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ismerkednék és ezeket megtudnátok rólam, mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés
Sosem vettem rá magam, hogy elmenjek bulizni, szórakozni. Inkább otthon vagyok, de a kirándulni, moziba szívesen elmegyek. Ha van barátnőm, akkor nyáron nyaralni is. Káros szenvedélyeket nagyon nem szeretem és a páromat is így szeretném maga mellett tudni. Családcentrikus vagyok, tehát fontos számomra az, hogy a párom szeresse a gyerekeket. Külsőleg nem szokták rám azt mondani, hogy rosszul nézek ki, sőt pár lánynak már bejöttem és a többség azt mondja, hogy átlagos vagyok de ennek ellenére sem tartom magam álom pasinak. Ezt így röviden leírva hogy hangzik egy nőnek? :)
2015. nov. 19. 01:31
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
magam mellett tudni*,
2015. nov. 19. 01:33
 2/28 anonim ***** válasza:

"Káros szenvedélyeket nagyon nem szeretem"

Ezt,hogy érted pontosan?

2015. nov. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
dohányzás, alkohol (persze alkalmakkor én is iszom de az a maximum) mondjuk a tetoválást, pircinget sem szeretem :D
2015. nov. 19. 01:40
 4/28 anonim ***** válasza:
Akkor a füvezés, drogozás, orgiák, sorozatfüggés, dühfüggőség rendben?
2015. nov. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
nem, ezek is kizáró okok! Ezt kérdezni sem kellett volna.
2015. nov. 19. 01:59
 6/28 anonim ***** válasza:
Úgy értem, űzöd-e ezeket.
2015. nov. 19. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ezek már az idegölő kérdésekhez tartoznak! Amúgy azt sem bírom ha már más cigarettázik! én minden káros szenvedélyt utálok drogot, dohányzást, alkoholt mindent... :)
2015. nov. 19. 04:20
 8/28 anonim ***** válasza:
52%
Az, hogy nem illenénk össze.
2015. nov. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
47%
Legalább vannak még normális pasik a földön :D Én is ilyen lány vagyok,üdv a klubban. 21/L
2015. nov. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
39%

Nem vagy nekem való. :D

Én szeretek cigizni, aki ezt megszólja, nem is érdekel többet. Alkoholt viszont utálom. A tetkókat ellenben imádom. :D

Családcentrikus vagyok, de gyereket nem szeretnék. Én sem járok bulizni, otthonülő típus vagyok.

Ja, és már foglalt. :D

2015. nov. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!