Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire számít negatívumnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít negatívumnak a sulyfelesleg a nőknél párkeresésnél?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 00:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
10: jót nevettem rajtad. Látszik, hogy mennyire "sok" kell neked ahhoz, hogy egy embert Jól megismerj :D :D Fantasztikus kapcsolataid lehetnek :D
2015. nov. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
sajnos nekem emiatt ment szét egy egy éves kapcsolatom :( mondjuk azóta sokat fogyott a lány, de sajnos már nem én kellek neki.. úgyhogy számít! :)
2015. nov. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Semennyire. Millióan imádják a telt idomokat! Jó, azért nem 140 kilóról beszélünk gondolom... De én is duci voltam világ életemben és soha semmi problémám nem volt a párkeresésnél....
2015. nov. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#9 Te amúgy szoktál gondolkodni? Vagy egyáltalán van mivel? Nem tűnt fel, hogy egy kibszott nagy öngól volt a hozzászólásod? Jaguar-nak teljes mértékig igaza van.


Írod, hogy mennyire felszínes az, akinek csak a külső számít (célozva arra, hogy mennyire felszínes az, aki nem jönne össze kövér nővel, mert egyszerűen nem vonzó számára), erre leírod azt, hogy te a mackós pasikat szereted és ráadásul még ezt is leírod mellé: "természetük is sokkal elfogadhatóbb és humánusabb".


Nulla előítélet ugye?! Te még rosszabb vagy mint azok, akik egyszerűen csak leírják, hogy egy adott típus nem vonzó számukra. Ők nem is próbálják tagadni, hogy a külső fontos számukra, te viszont köpködsz ezekre az emberekre mikor semmivel nem vagy jobb! Semmivel!

Álszent vagy, semmi több.

2015. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!