Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-40 évesek parkeresesnel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 évesek parkeresesnel milyen tulajdonsagokat néznek a másiknál? Mi fontos?

Figyelt kérdés
2015. szept. 17. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tud beszélgetni, mennyire intelligens, széles látókörű és rugalmas gondolkodású. Sokan azt hiszik, ez sznobizmus a részemről, de ez alapján arra is lehet következtetni, hogyan viselkedne egy konfliktus helyzetben.

Odafigyelek, hogy beszél az exéről (exeiről) mert ez is sokat elárul.

Odafigyelek, hogy bánik egy bolti eladóval, pincérrel stb mert az elárulja hogy milyen ember valójában.

Fontos, hogy őszinte legyen és ne játssza meg magát. Nekem nincs már időm játszmázni, és nem akarok éveket pazarolni egy sggfejre.

Külsőre természetesen legyen ápolt, őszinte tekintetű, megnyerő mosolyú. Átlagos bőven elég, de legyen rajta valami ami "megfog".

2015. szept. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen kb ezt, az első egész jól megfogalmazta.
2015. szept. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt nézetek hogy mennyire ambiciózus? Kizartok olyat aki nálatok kevesebbet keres? Nézetek hogy odafigyel e az egészséges életmódra,sport, kaja, cigi, italozás...

Nézitekintettel, hogy van e gyereke, vagy hogy milyenek a szülei,lesz e velük probléma?

2015. szept. 17. 23:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Természetesen előny, ha ambiciózus, de nem követelmény. Jó ha nem keres kevesebbet mint én, de mondjuk az én pedagógus béremet nem nehéz túlszárnyalni. Most mindenki minket irigyel a múltkori béremelés után, de a buszsofőrünk még mindig többet keres mint én és ezt nem hajlandó elhinni. :-)

Nekem is van gyerekem, ebben a korosztályban ez már gyakori, engem nem zavar.

Egészséges életmód kinek mennyire fontos: én nem dohányzó vagyok, nekem fontos, hogy ne cigizzen, mértékkel fogyasszon alkoholt. Fontos, hogy valamit mozogjon, sportoljon, de ez minden embernél az kellene legyen, nem igaz?

2015. szept. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
40%
.....hát a nézését meg a járását csípőjének a mozgását...!!
2015. szept. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!