Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkeresésnél mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkeresésnél mennyire fontos, hogy boldog legyek?

Figyelt kérdés
Hangulatingadozásaim vannak néha és van mikor jól érzem magam, máskor borzalmasan és nem tudom egy normális párkapcsolattól mennyire változnék-e jó irányba.
2015. szept. 5. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális párkapcsolatban sem boldog az ember napi 24 órában.
2015. szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolati dolgok miatt van ingadozás akkor valami nem stimmel. A cél lenne a boldogság.
2015. szept. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én jól érzem magam a bőrömben, és élvezem az életem. Hiszed vagy sem, ezzel akár még akaratlanul is lehet csajozni. Nem tettem semmi olyat, hogy felkeltsem bárki érdeklődését, mégis a végén odajött hozzám egy lány és megadta az elérhetőségét. Biztos a jókedv és a pozitív kisugárzás hozott ilyen eredményt. :D Biztos nem külső, mert kb átlagos vagyok. :) DE hatalmas életkedvvel. :D


22/F

2015. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hol sikerült megismerkedned vele? Én interneten próbálkozok, mert nincs sok lehetőségem. Közkedvelt esti bulizásokat nem szeretem, tegnap este is elvoltam a haverjaimmal, de nem élveztem a velük eltöltött időt.
2015. szept. 5. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!