Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az a fontos a...

Szerintetek az a fontos a párkeresésnél, hogy hány évesek vagyunk vagy az, hogy hány évesnek érezzük magunkat?

Figyelt kérdés

Azt mondták sokan, hogy az a fontos mennyinek érzed magad!


Vajon mindenki így érzi? F vagyok.



2014. márc. 13. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok, 17 ahogy néznek és kortalannak érzem magam. A realitás távol van. Na melyiknek higgyek? Jó kérdés. Az átlag a lényeg. Fele-fele.
2014. márc. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1& Ez mit jelent, hogy kortalannak érzed magad?
2014. márc. 13. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak az számít, hogy hány évesnek érzed magad. Én 27 vagyok, általában olyan 20-nak néznek, viszont a koromnál idősebbnek érzem magam, olyan 35-nek.
2014. márc. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Attila ? kedves utolso válaszoló
2014. márc. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztalom, hogy mindegy hány éves valaki, vagy mennyinek érzi magát, úgyis az számít, mennyinek néz ki :S kor tekintetében.


Én 23 vagyok, szinte mindenki 16nak néz, max 17nek; én viszont sokkal érettebbnek gondolom magam a kortársaimnál, ez mindig is így volt, de ez nem számít. Egy 16nak kinéző lányhoz úgyse fog vonzódni egy komolyabb pasi, és ez a végzetem, kicsit fel is adtam már, sosem jön össze

2014. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem Attila vagyok, főleg azért nem, mert nekem nunim van XD
2014. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bocsi XDDDDDDDDDDDDDDDD
2014. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!