Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, kinek jönne be ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kinek jönne be ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Egyszerűen öltözködöm, inkább visszahúzódó vagyok mint aki nyomul a csajokra. Ha feloldódtam egy környezetben, jól összebarátkoztam egy lánnyal, nagyon sokat tudok beszélni, nevettetni. Dohányzás, alkohol nálam kizárva, csak alkalomkor iszom. Szórakozni nem nagyon szeretek járni.

Barátnőm már volt és őt ez nem zavarta, csak nekem úgy tűnik mint ha legtöbb lányt ez nem vonzaná annyira.

Van olyan akinek ez bejönne? Tudom, hogy nem előny a zárkózottság, de ha valaki ilyen akkor sajnos ilyen marad szerintem.



2015. nov. 4. 17:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem a hozzád hasonlóan zárkózott férfiakat a zárkózott lányok értékelnék inkább, mert ha magamból indulok ki, részemről a visszahúzódó jellem és a "szórakozni nem nagyon szeretek járni" rész nem is az, hogy kizáró ok, mert miért lenne, de párkapcsolaton belül biztosan sok konfliktust okozna.


De a probléma ezzel az, hogy két zárkózott, visszahúzódó ember elég nehezen talál magára, hacsak nem online módon.


De nyugtasson a tudat, hogy sok ilyen lány van. Csak ők is inkább otthon vannak, olvasnak, filmet néznek, a maguk kis nyugis elfoglaltságával vannak el, nehéz velük összefutni az utcán, gondolom.

2015. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Párom hasonló, de mi azért eljárunk, kirándulni, túrázni, múzeumba, moziba, ilyenek.
2015. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én tök ugyanez vagyok csajban és én se ismerkedek könnyen.
2015. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és nekem tetszik ez a típus.
2015. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem. Cigizek, az alkoholt is szeretem, meg bulizni is szeretek. Úgyhogy valószínűleg én sem jönnék be neked. A hozzád hasonló lányoknak nyilván tetszenél, csak a zárkózott embereknek nehezebb egymásra találniuk általában.
2015. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A hasonló a hasonlót vonzza.
2015. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne jöhetne be? Csak úgy, hogy nem ismerkedsz nehéz lesz bárkivel is összejönni. Ha szórakozni nem nagyon szeretsz járni, gondolom azt a kis időt, amit szórakozással t9ltesz nem a csajozásra fordítod. Ha utcán vagy, gondolom nem ismerkedsz. Nem a zárkózottsággal van a gond, meg a csendes életvitellel, hanem azzal, h senkit sem ismersz meg, ha nem ismerkedsz és nem jársz el legalább egy cukrászdába vagy nem ülsz be egy kávézóba...
2015. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok csak lányban.
2015. nov. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem is sokkal inkább ez jönne be, mint az ellenkezője. Nem igazán kedvelem a harsány embereket, vagyis igen, társaságban szeretem elhallgatni "ezt a típust", kapcsolatban viszont már-már fárasztó lenne.
2015. nov. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. nov. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!