Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy semmi értelme a próbálkozásnak?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy ronda vagyok, ráadásul vékony, így teljesen felesleges próbálkoznom akárkinél is, mert kivétel nélkül elutasítanak.
2015. okt. 17. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat ez attól is függ, h fiú vagy lány vagy?
2015. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nyilván fiú
2015. okt. 17. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nyilván fiú. Sok lány is ugyanezt mondja......
2015. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó, de a fiúk szoktak próbálkozni általában.
2015. okt. 17. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Rosszul gondolod. Annyira rosszul, hogy már a problémát sem látod. Nem az a gond, hogy ronda vagy és vékony, hanem, hogy nincs önbizalmad. Nettó önértékelési zavar. Ezeken túl léteznek más értékek is. Ha nem tudsz ezzel egyedül megküzdeni, fordulj pszichológushoz. Ezt minden rosszindulat nélkül mondom.
2015. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

Jól gondolod sajnos... :/

Én is vékony vagyok,átlagos kinézettel,és még így sincs esélyem se egy nőnél sem... :/

24/F

2015. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Én 170 cm vagyok és 58 kg... de ezen kívül vannak még más tulajdonságaim is.... szerintem azért nincs ilyen problémám.
2015. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!