Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme még probálkzni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme még probálkzni?

Figyelt kérdés
Le akarok fekedni egy nővel, én 25 ő 40, volt neki egy 25 éves pasija de szakitottatok, amikor együtt voltak azt mondta hogy tetszek neki és ha nem lenne párja akkor benne lenne velem, most nincs barátja de aztmondja nem kezd fiatalokkal ilyesmi, , puszi van meg jól elszoktunk beszélgetni meg engedi hogy simogassam a karját , probáljak nyomulni vagy nem érdemes?
2015. szept. 1. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:

hát a leírtak alapján van esélyed...


22F

2015. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ha elhivnám valahova? moziba hívtam de nemet mondott, komolyabb helyre kéne
2015. szept. 1. 14:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Moziba? a moziban a filmre figyelsz...inkább sétra, enni, vagy olyan helyre ahol egymásra figyeltek...de lehet nem akar randit csak szexet veled...


22F

2015. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor burkoltan kérdezzek rá hogy szexelunk e
2015. szept. 1. 14:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Te kérdezgeted hetek óta, hogy hol tudsz 45 körüli nőkkel ismerkedni?
2015. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én biztos nem, ez az első ilyen kérdésem
2015. szept. 1. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:
A sokadik ilyen kérdés ezen a nyáron.
2015. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ven esélyed, viselkedj úgy, hogy elbűvöld.
2015. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!