Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne értelmeznem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel mondhatni csak magán a táncpróbán ismerkedtem meg (ő a partnerem). Már akkor nagyon tetszett. Mivel egy suliba járunk (végzős báli táncról van szó, így főleg a végzősök táncolnak egymással), ezért szoktam néha látni és köszönünk egymásnak (és olyankor mindig rám mosolyog), de sajnos többre nem nagyon van idő, mert a szünetek rövidek és nem lehet késni, mert mindent beírnak. (A múltkor kaptam egy 1 perces késést.) A lényeg, hogy kb. suli után sem nagyon tudok vele beszélni stb., mert 3 fakultációra járok, meg hát végzősként tanulok, mint a gép, bár ez így utólag csak kifogás, mert ha nagyon akarnám tudnék szabadidőt csinálni. Kicsit besz@ri vagyok. Jött az ötlet, hogy akkor beszélgessünk fb-on, és innentől kezdve nem értem teljesen. Rengeteg időbe telik, mire válaszol egy-egy kérdésemre. Eleinte úgy gondoltam, hogy ez egy elég egyértelmű jel, hogy nem akar velem dumálni, hisz sokszor annak ellenére, hogy fent van, nem ír, meg se nézi mit írtam neki. Máskor viszont volt, hogy éjfélig is írkáltunk egymásnak, most viszont ismét órákat várok egy válaszra. Ha épp fent vagyok és ír nekem, akkor is hiába válaszolok azonnal, mert csak órák múlva nézi meg és ír vissza. Aztán megint volt olyan, hogy órákat beszélgettünk este. Arra gondoltam, hogy talán csak sok dolga van, vagy mást csinál. De ha érdekelném, akkor csaktán megnézné sűrűbben, hogy írtam-e. Nem tudom. Alapvetően a fb-ot nem veszem alapul, de teljesen összezavar. Sajnos tánc közben sem nagyon tudunk beszélgetni, mert figyelni kell arra is. Ha mégis váltunk pár szót, akkor ott is kedvesen, mosolyogva válaszol.

Alapvetően úgy gondoltam, hogy akkor egy kicsit beszélgetek vele, és majd elhívom valahova, de így alig tudunk napi 4-5 üzenetet váltani. Ráadásul már azt sem tudom, hogy le akar-e rázni, vagy közömbös vagyok-e. Csak így minden nélkül meg azért sem szeretném elhívni, mert ha nem jön össze, attól még ő a partnerem, és rohadt kínos lenne minden további próba.

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek ezt hogy értelmezzem, már ha van értelme, illetve mit kéne tennem szerintetek?


2015. okt. 16. 19:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy egoizmus ide vagy oda, de szerintem nem vagyok egy hülye, valamelyest intelligensnek vallom magam. Eddig olyan lányokkal próbálkoztam, akik többnyire butusak voltak, és nem is lett nagyon semmi belőle. Ebből kifolyólag még soha nem hívtam el senkit sehova, barátnőm sem volt ebben az értelemben. Igazából teljesen analfabéta vagyok, és erre az is rátesz egy lapáttal, hogy nem elég, hogy szép, de szerintem okosabb is nálam. Ez azért rohadtul megrémiszt.
2015. okt. 16. 20:00
 2/7 anonim ***** válasza:
hát, eddigiekből úgy tűnik, hogy csak barátként vagy táncpartnerként tekint rád, de fel a fejjel, hívd el és majd látod, és a többi majd alakul, ha meg nemet mond akkor se lesz ciki ha továbbra is beszéltek, minden menni fog úgy ahogy eddig. az a legrosszabb ha nem teszel semmit és csak azon agyalsz mi lenne ha...
2015. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne, de mondtam, hogy besz@ri vagyok. Előtte egy kicsit beszélgetni akartam, mert eleve nem vagyok beszédes, és egy kis közös előismerettel talán menne. De nem értem miért nem ír órákig, máskor meg tudunk beszélgetni. És nemhiszem, hogy amúgy fönt lenne éjfélig, ha nem akarna dumálni. Bár ki tudja. Nem értem...
2015. okt. 16. 21:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, hogy igazából nem tudom van-e barátja. Nem láttam, hogy bárki várta volna a suli előtt, se a facebook-ján nem láttam olyan képeket, vagy arra utaló nyomokat, hogy lenne neki. Úgy voltam vele, hogy előbb kiderítem. Előtte nem szeretném elhívni. Rákérdezni meg nem merek senkinél, már írtam miért.
2015. okt. 16. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:

kezdj kérdezősködni, hogy pl. hogy van a barátod? vagy valami hasonlót, ha meg nincs senkije akkor megmondja (talán), ha meg nincs senkije akkor kérdezd meg, hogy hogy egy ilyen csinos lánynak nincs senkije? és hívd el... máshogy nem fog menni, ki tudja nem e arra vár, hogy TE kezdeményez nála

u.i. ne légy puhapöccs

2015. okt. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És mégis hogy deríted ki finoman, hogy van-e valakije? Nem akarom azért, hogy ennyire egyértelmű legyen mit akarok. Legalábbis, amíg el nem hívom vhova.
2015. okt. 17. 12:25
 7/7 anonim ***** válasza:
vagy először is hívd el, aztán beszélgessetek és lazán kérdez rá
2015. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!