Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alábbi társkeresési problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi társkeresési problémát mivel oldanád meg?

Figyelt kérdés

26f vagyok és nem "szocializálódtam" vagyis ki maradt az ismerkedés az életemből. Ez elég hátrány számomra.

Egy internetes oldal lenne a leg jobb de mindet elvesztenek találom. Pénzem kevesebb mint a megélhetőségem és alkalmasságit nem kapok komolyabb munkára. Valami tanács? Vagy forduljak orvoshoz?

Szóval mi tévő legyek?



2015. okt. 12. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdd az önbizalommal. A "forduljak orvoshoz?" azért már elég durva.
2015. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval orvos. De mit tud segíteni? Berak egy hülyékkel telt csoportba?
2015. okt. 13. 20:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgyértem a kijelentésed volt elég durva. Ha az ember magáról mond ilyet, ott baj lehet. Én csak annyit mondtam, hogy kezd az önbizalommal.
2015. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!