Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Globális társkeresési probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Globális társkeresési probléma, vagy csak lokális szintű?

Figyelt kérdés

Manapság miért lehetetlen szinte olyan nőt találni itt is, és máshol is, akik nem egyből azt feltételezik, hogy csak meg akarod őket dugni?


Egyszerűen megáll az eszem. Az utóbbi időkben beszélgettem itt is néhány lánnyal, teljesen korrekt beszélgetések voltak, interaktívak, érdekes témákkal, hosszabb levelekkel, de néhány kivételtől eltekintve állandóan azt érzem, hogy hárítanak, terelnek, a megjegyzéseikből leszűrhető egy kis emberismerettel az, hogy "attól tartok, te is csak megdugnál".


Miért lenne törvényszerű az, hogy itt és máshol is csak sikertelen, gyökér, bunkó férfiak vannak fent/ jelennek meg, és mibe kerülne, ha a jogaitok és vágyaitok mellett /a normális férfire/, egy kicsit ti is odatennétek magatokat, és bíznátok abban, hogy nem csak kihasználni lehet egy nőt?


2015. szept. 22. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
tojd le, neten ne ismerkedj, nagyon kevés csaj vevő rá sajnos, én is csak egy normális csajt keresek, akivel el lehet hülyülni, de élőben hamarabb lesz az biztos, sokkal több esély van élőben a legdögösebbnél, mint neten a legrusnyábbnál, ez frankón igaz. :)
2015. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Azért van ez, mert azok a srácok akik most menőnek számítanak azt képviselik, hogy megdugnak mindent ami a kezük ügyébe kerül. Olyan srácot keresnek aki nem használja ki őket, csak rosszak között keresik. Nem azokat a srácokat ajnározzák körbe akik nőként gondolnak a nőkre. Mindegyik tudja "arról" a srácról, hogy ezen a héten már két lánnyal volt, el is mondják, hogy mekkora köcsög így meg úgy. De azért két nap múlva ők is annál próbálkoznak be. Hátha nem csak dugni kellenek neki. Sőt tuti nem, mert megmondta a srác, hogy hosszútávú kapcsolatot szeretne.
2015. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért mert a legtöbb pasi aki itt rám írt csak dugás reményében tette. Most őszintén, ha egy olyan téma kapcsán ír rám, hogy lányok ti a vad vagy érzéki szexet szeretitek, én erre mondjuk válaszolok és ő ez alapján lép velem kapcsolatba, akármilyen kedves, mi a fenét feltételezzek?
2015. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Van normális munkám, főzök, mosok, takarítok. Hűség, becsület, feltétlen szeretet. Ilyen vagyok. És mi jön le ebből? A: Homokos. B: Hazudik mert ilyen pasi nincs. C: Rusnya mint egy varangy. Egyik sem vagyok, de ezt úgysem hiszi el senki. 10 pasiból 9 agyatlan tömegtermék akit csak a szex érdekel. Az a maradék 1 meg szív. Ennyi.
2015. szept. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves négyes, üdv a klubban. Manapság idióta, hűtlen, szájhős, izomállatnak kell lenni különben nem vagy ember a nők szemében...
2015. szept. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem feltételezem, nehéz is lenne, ugyanis a férfiak többsége csak beszélgetni, barátkozni, szabadidőt eltölteni akar velem, és csak igen nagy munkával tudom némelyiküket ágyba vinni.:)
2015. szept. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért mert több pasitól megkaptam "hogy könnyen kaphatóan" nézek ki. Na már most, nem öltözöm k*rvásan, nem is viselkedem k*rvásan, csinosan, nőiesen öltözködöm,mások és magam szerint is humoros lány vagyok, szinte bármiről el lehet velem beszélgetni. Lehet hogy a hosszú szőke hajam teszi meg a nagy önbizalmam? Már gondolkodtam azon hogy befestem barnára, azzal meg úgy néznék ki mint egy 40 éves. De nem. Nem fogok változtatni semmit a külsőmön, hiszem hogy lesz olyan értelmes férfi aki nem külső alapján, meg első látásra ítél, hanem meg is akar ismerni.
2015. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van olyan aki nem csak a kulso alapjan itel. :)
2015. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a probléma globális, és túlmutat az emberen.
2015. okt. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!