Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, egy 172cm/95kg-os 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy 172cm/95kg-os 27 éves férfinak milyen társkeresési tanácsokat tudnátok adni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a célcsoport elvárásaira.Nálam alacsonyabb és fiatalabb lányok véleményére.
2015. okt. 2. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 3 centivel vagyok alacsonyabb és ugyanennyi évvel fiatalabb és azt, hogy fogyj le. Egyéb tanácsokhoz kevés infót adtál meg.
2015. okt. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél magasabb!
2015. okt. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Great Saiyagirl válasza:

Nem feltétlenül kell lefogynod. Ha jól érzed magad a bőrödben, és a testalkatod nem kelt benned negatív érzéseket, akkor nem kell ezen változtatnod. Saját tapasztalataim szerint a mackós férfiak humorosabbak, közvetlenebbek és jobban ki tudják fejezni az érzelmeiket, mint a normál testalkatúak.


Én azt javasolnám, hogy járj olyan helyekre, amiket kedvelsz (park, könyvtár, stb). Olyan helyeken találkozhatsz olyan hölgyekkel, akiknek hasonló az érdeklődési köre, mint neked. Ha ez megvan, kezdeményezz beszélgetést, barátkozz össze vele, és ha minden jól alakul, akkor meg is találtad a szerelmet. :)

2015. okt. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legyél különleges, és anyuci pici fia stílust hanyagold.


Nekem pont ilyen az esetem, 170-175 cm, mackós, férfias, szakáll, jó stílus.

2015. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, hogy szerintem nincs semmi baj azokkal az adatokkal, amiket leírtál! Ne változtass. Csak, ha nem érzed magad jól a bőrödben!


A mackósabb fiúk kedvesebbek tudnak lenni, mivel nincsenek általában elszállva maguktól! Na meg a mackósabb fiúkhoz odabújni is jobb lehet! :-)

Kezdeményezz, légy nyitott!

2015. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Hiába fogynál le, a 172 centi pokoli kevés. Ha nem vagy egy latin beütésű fickó (természetesen a megfelelő egzisztenciával), akkor 175-178 centi alatt gyakorlatilag egy nőnek sem kellesz majd.
2015. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok, de szerintem nézhetsz ki így jól. Tudok valakit, aki hasonló kaliberű, mint te, és nagyon bejön. Úgyhogy csak lazán, nem kell feszengeni. Egyébként hallottam olyat, hogy valakire akkor tapadnak igazán ellenkezőnemű élettársjelöltek, amikor ő épp nem keresi.
2015. dec. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*ja és kb az illető is meg te is egy cm-vel vagytok alacsonyabbak nálam. De szerintem az úgy még beleférhet. 1 cm lány javára.
2015. dec. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!