Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda embereknél működik ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda embereknél működik ez a fajta társkeresési taktika interneten?

Figyelt kérdés
Olyan oldalakon ismerkedsz, ahol nem kell feltétlenül képet mutatni, chat oldalak, fórumok, játékok stb, de esetleg társkereső oldalak is, ahova nem teszel képet és beszélgetsz velük, így ha jól elvagytok megszeretnek és elfogadják amilyen vagy, azaz meg fog szépülni az előnytelen külsőd.
2015. aug. 27. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

kabbe, nem is vagyok ronda


:((((((((((((((

2015. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Aztán az első randi után kitalálnak valami kamu indokot, amivel lekoptatnak.
2015. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy ideig működött beszélgető chat oldalakon. Bár az igazi mégis társkeresőn lett meg és messzi alakos fotót látott rólam, de mégsem riadt el élőben, igaz közötte rengeteg csalódás volt az oldalon...
2015. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Interneten nem fogsz megszépülni pusztán csak mert ott beszélgettek.:D
2015. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen, működhet. Eleve nem fog veled hosszasan beszélgetni olyan, akinek nagyon számít a külső. Aki viszont igen, annál lehet esélyed (de nem 100%).
2015. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam fiúként,hogy neten nehezebb az ismerkedés ocsmány külsővel.

Neten valamiért nagyon egójuk van a nőknek.Sokkal hamarább lekoptatnak.És ugye inkább a személyiséged számít ebben az esetben,azt meg jobban át tudod adni személyesen.


Persze,ha jól nézel ki,akkor mindegy.

2015. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Személyesen kell ismerkedni és kész. A társkeresőkön k_rvák vannak.
2015. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#7 való élet sem különb.


Kérdező:


Nem! Felteszek magamról képet, megteszem az első lépést azzal, hogy írok egy kulturált bemutatkozó levet. És kész. Innenstől kezdve a dolognem rajtam múlik! Kapcsolathoz 2 ember kell, és mind a 2 nek akarnia kell a kapcsolatot. Ez csak így működik.


Ha a másik fél nem válaszol a levelemre, az csak azt jelenti, hogy nem őt keresem. Sőt, köszönettel tartozom neki, hogy nem 1-5-10 évet pazarolt el az életemből, hanem csak 5 percet, mialatt megírtam neki a levelet.

2015. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem. Ronda embereknél egyetlen taktika működik: gazdagnak kell lenni.

Amit te írsz, annak az a vége, hogy amikor képküldésre kerül a sor, nem válaszolnak többet, vagy látványosan elhidegülnek. Akkor is, ha előtte fülig beléd voltak esve.

2015. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Már ne haragudjatok, de ez a "ronda ember" egy baromság. Egy FÉRFI nem lehet ronda, ahogy egy NŐ sem. Mert a kisugárzása: férfiassága, nőiessége ezt nem engedi. Most így belegondoltam az ismerőseim körébe, akiknek van párjuk és egyik sem mondható igazán szépnek, sőt! Nagy részük kövér, kancsal, alacsony, stb. Tehát igen messze vannak a tökéletestől, inkább az általad említett rondához állnak közelebb. Mégis van barátjuk / barátnőjük.
2015. aug. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!