Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda embereknél működik ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda embereknél működik ez a fajta társkeresési taktika interneten?

Figyelt kérdés
Olyan oldalakon ismerkedsz, ahol nem kell feltétlenül képet mutatni, chat oldalak, fórumok, játékok stb, de esetleg társkereső oldalak is, ahova nem teszel képet és beszélgetsz velük, így ha jól elvagytok megszeretnek és elfogadják amilyen vagy, azaz meg fog szépülni az előnytelen külsőd.
2015. aug. 27. 19:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egy ideig működik, egész konkrétan az első randiig. Onnan meg úgy fog iszkolni a csaj, hogy Letenyénél fogja meg a sorompó.
2015. aug. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Képet akkor is fog kérni rólad találkozás előtt.

Az esélyeidet tudod növelni.

Csajozás dumálós része nem bonyolult, pár nap alatt el lehet érni, hogy akarjon téged a lány, de a döntő akkor is a külsőd lesz.

Viszont legalább nem hajtanak el egyből

2015. aug. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem képpel együtt müködött. Nyilvàn nem azonnal. Fél év volt mire találtam olyat aki tetszik,én is neki és minen klappol. Pedig ronda vagyok. Ma màr hàzasok vagyunk néhàny éve. Chaten fòrumon nem talàltam hosszútávú komolyabb kapcsatot csak rövidebbeket. Vagy olyat aki nekem bejött volna.
2015. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nálam semmi sem működik. Fent vagyok harmincféle tárkeresőn, de csak melegek írnak.. Nekem csak a füleim állnak el, de ez úgy látszik, hogy egy lánynak sem jön be..... 19/F
2015. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Soknak van társa,akik nem is tökéletesek

mert kövérek,alacsonyak,csúnyák


Nagyon kevés szép ember van,mind nőből mind férfiból

azok találjanak egymásra!


Az életben meg van mindenkinek a párja,biztosan ne add fel!

Ha a társkeresőn nem teszel fel képet

a személyiségeddel kell előnyhöz jutni!

Vannak olyan emberek akik nem a külsőt nézik

igen alap dolog legyen tiszta,tiszta ruha,lehet átlagos és lehet csinos,és szép!


Sok sikert,szerencsét kívánok neked!

Ne feledd 1 párkapcsolat 2 emberen múlik

ha az egyik nem tesz érte semmit sem akkor hiába kell a másiknak!

2015. aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Határozottan állítom, hogy nem működik. Az eredményeket röviden össze lehet foglalni: kép nélkül sokkal több a válasz (amikor van fenn valahol képem, akkor SOHA nem kaptam még választ lánytól, kép nélkül nagyjából a fele, vagy talán picivel kevesebb visszaír és reagál.) Persze jó dolog beszélgetni és lehet mélyíteni a kapcsolatot, de a végtelenségig nem húzható a játék. Többször volt már, hogy a lány már azt írta, hogy szerelmes belém, és hogy őt biztos nem érdekli a külső. Jött a képcsere. Azonnal lekoptak. Sajnos bármilyen előzmények is legyenek, amint szembesül egy lány azzal, ahogy kinézek, az esélyeim teljesen 0-ra redukálódnak.
2015. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!