Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg beválik ez a taktika...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg beválik ez a taktika a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Idézem: "A lényeg, hogy sose nyomulj egy pasira sem! Maradj inkább erős, magabiztos, és hagyd, hogy (kis túlzással) térden állva könyörögjenek. Nálam bevált az a taktika, hogy ha leszólított egy fiú, mindig valami olyasmit válaszoltam neki, amire biztosan nem számított. Ezzel kizökkentheted a macsószerepből, és máris nálad van az irányítás!
2015. jún. 26. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a sz*r ez? PUA nőknek?
2015. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Be, igen, ha egyedül akarsz maradni.


23/F

2015. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
NEM.
2015. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát én pedig pont ezt tapasztalom, hogy ha nem kell értem megküzdeniük, akkor nem is vagyok érdekes...
2015. jún. 26. 22:03
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, ha én leszólítok nőt, azt nem macsóságból teszem, ergo ha valami gyökérséget beszólsz, akkor szó nélkül lépek is tovább elkönyvelve, hogy vagy bunkó, vagy taktikázó típus vagy. Akik téged érdekelnek, ők a kihívásokat kereső szupermacsók, velük játszadozhatsz akár éveken keresztül is, velem viszont nem.
2015. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező próbálkozz ezzel a módszerrel prof. singunál kíváncsi leszek végkifejletre :DD
2015. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam eredménytelen lenne.Amúgy sem könyörgök senkinek,főleg térden állva nem.De a leírásban ott van hogy fiú,na igen,náluk működik,de egy tapasztaltabb férfinál már nem biztos.
2015. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Hallottam olyat, hogy néhány pasinak bejön, ha egy lány "elérhetetlennek" tűnik, és szeretnek úgymond megküzdeni érte. (Fiú barátaim közül is többen voltak ezen a véleményen)

Van olyan ismerősöm, akik így jöttek össze.

De nyilván a pasik se úgy értik, hogy a végletekig húzod az agyát és folyton elhajtod, mert előbb-utóbb megunja.

De az sem túl szerencsés, ha rögtön beadod a derekad és könnyen megkapnak.

Eddigi tapasztalataim szerint többre becsülik azt a nőt, akit nem visznek ágyba már kb a 2. randin, maradjunk ennyiben.

2015. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező!


Érted senki nem fog küzdeni, ez nem egy háború. Kéretheted magad, teheted a megrendíthetetlen, magabiztos r_b@ncot, de lehet nem fog rád örökké várni a kiszemelted.

2015. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Mumusan ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó taktika.

Nálam ez vált be: Légy kedves, aranyos, megértő és rohadtul dögös ;) Húzd meg, ereszd meg. Irnyítás egyszer itt egyszer ott. Magas labda itt is ott is. Egy férfinek éreznie kell hogy férfi, de azért jó ha azt is érzi hogy tetszik nekem.

2015. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!