Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt? Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Egy pár hónapja egyedülálló vagyok, (28/F) és van egy lány ismerősöm aki felé nyitottam, mert tetszik, és fogadta is.. voltam fent nála párszor, az első 2 hétben szinte minden nap éjfélig cseteltünk, mostanában meg azt vettem észre hogy alig ír vissza. Látom hogy 5percenként bejelentkezik, és nem válaszol, még csak el sem olvassa. De ha lemegyek, akkor látom rajta hogy minden ok, és simán megcsókol, és megölel.

Játszadozik, vagy csak szivat? Nem akarok gyerekes lenni, de ez egy kicsit gáz szerintem. Én csinálom, próbálom a párkapcsolat felé terelni a dolgot, de nem tudom mi van most vele. Kiakadni meg nincs jogom, mivel nem a barátnőm, de akkor is zavar. Próbál elérhetetlennek tűnni? Vagy csak tesztelget? Nem tudom. Ha valaki jártas a témában, szivesen várom a tanácsát. :)



2015. máj. 15. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyíltan le kell ülni és megbeszélni ha tényleg szeretnél tőle valamit. Vannak esetek amikor tényleg nehéz megtippelni hogy mi van.
2015. máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy annyira kellesz neki.Persze,kedves volt,meg nem bunkózott,talán szimpatikus is vagy neki.Csak nem biztos,hogy azt érzi,amit kéne.
2015. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a barátnőd és megcsókol??? Akkor a barátnőd, nem? Vagy az akar lenni. Biztos azért csinálja, hogy jobban fussál utána.Ne írjál neki, ha nem válaszol, majd meglátod, ő fog keresni.
2015. máj. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!