Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem? Felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, közös baráti körünkből ismerem. Régebben nem figyeltem fel rá, azonban az elmúlt egy évben elkezdtem érdeklődni iránta (megnőtt, férfiasabb lett stb.) Rengeteg közös programunk volt együtt, a többiekkel (tábor, bulik). Sokszor beszélgettünk, vicces viszont komoly témákról is, időközben nagyon szimpatikus lett és eljutottam addig hogy nem bírom kiverni a fejemből. Mivel nem egy suliba járunk, hetente kb egy maximum két alkalommal látom, de akkor is ott vannak a barátaink, és egymással nem igazán foglalkozunk.. úgy veszem észre, én is érdeklem őt, de talán nem mer kezdeményezni, vagy egyszerűen csak barátként tekint rám :( szerintetek hogy nyissak felé, hogy kicsit közelebb kerüljünk? Vagy hagyjam? (mikor vele vagyok, eléggé visszahúzódó, visszafogott leszek, holott mással nem ilyen a természetem..lehet hogy ez is baj?)

És még annyi, hogy egy évvel fiatalabb nálam majdnem, tudom ez most kicsit befolyásoló hiszen ebben a korban annyira nem érettek a fiúk. Várjak két-három évet?(egyébként sokkal érettebb mint a vele egyidős fiúk).

Előre is köszönöm a válaszokat :) 16/L (ő 15/F)


2015. febr. 8. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Légy merészebb, hivd el valahova ahol csak ketten vagytok ha tetszel neki akkor majd ki alakul,de ne feled hogy fiatalabb és lehet nehezebben kezdeményez idősebb lánynál. Kezdeményezz te.
2015. febr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Félek hogy nyomulósnak fog tartani, vagy kiderül hogy nem tetszem neki, és kerülni kezd...
2015. febr. 8. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!