Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fogalmam nincs, mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam nincs, mit kéne tennem? Küzdjek érte, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy 17 éves lány vagyok és nemrég ért véget egy 2 és fél éves kapcsolatom. Közelebb kerültem egy osztálytársamhoz, nagyon szeretünk együtt lenni, de Ő az egyk osztálytársnőnket szereti. Belém nem szerelmes, belé viszont igen. A gond az, hogy túlzottan vonzódik hozzám, sosem tudja azt mondani, hogy legyen vége, ne lógjunk együtt, ne csókolózzunk, ne aludjak nála. Nem tudja kiverni azt a lányt a fejéből, viszont nekem sem tud nemet mondani, mert nem akarja, hogy vége legyen. Azt hiszem, kezdem megszeretni. Az exem óta először érzem magam boldognak az oldalán! Igazából..félek szeretni, de nem tudom, mit tegyek. Csak hülyítene? Rendszeresen ottalszom nála már 2 hónapja. Nem csak barátilag szeret, de nem is szerelmes. Mit kéne tennem? Buta kislány lennék?

#szerelem #felesleges küzdelem
2013. dec. 21. 11:06
 1/1 anonim válasza:

Szia! En a te helyedben probara tennem, hogy mennyire kellek neki!? Ha veled akar lenni ahhoz nem kell nala aludnod, erje be annyival, hogy veled lehet vagy elmentek ide-oda egyutt, de ne add le annyira az onbecsulesed, hogy nala.alszol. Egyebkent meg ha abba a masik lanyba lenne szerelmes akkor nem aludna veled. Hagyd egy kicsit egy dolgit, ha igazan fontos neked. Majd rajon magatol, hogy Te kellesz-e neki. Ha igen akkor keresni fog, legyen benned tartas! :) Ha meg nem keres akkor nem eri meg vele foglalkozni, olyanra koncentralj akinek te is kellesz. Hajra!

17/L

2013. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!