Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lépjek rajta túl? Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek rajta túl? Mit kéne tennem vagy lépnem?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja húzzuk a dolgot egy lánnyal. Mindketten érezzük hogy több van köztünk de ő most jó ideig senkivel sem akar kapcsolatot.Mert most egyedül akar lenni. És emiatt nem találkozunk és nem beszélünk mert így könnyebb. Én szeretnék össze jönni vele de arra hogy "nem akarok most semmit" nem tudok mit reagálni. Reménykedjek hogy majd idővel megkeres vagy az én esélyemnek nála itt ért véget?
2014. okt. 17. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Megkeresni nem fog, az szinte biztos. Hogy miért nem? Mert nő... Neked kell menni utána, ha akarsz valamit. Őszintén mondd el neki a dolgokat, aztán, ha nem adja magát, akkor hagyd a fenébe. Nem éri meg várni.
2014. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem, ha valaki azt mondja, hogy MOST nem akar kapcsolatot, az eleve nem érdeklődik eléggé.

minden egészséges ember ugrik, ha remény van a boldogságra, akár férfi, akár nő.

ha depressziós, akkor is éveket várhatsz rá, és valószínűleg hiába.

de a legvalószínűbb sajnos, hogy nem érdekled eléggé, és csak valami kibúvót keresett.

2014. okt. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha két ember között megvan a szikra, akkor nem utasítják el a másikat ilyen hülye indokkal.

Én is olyan korszakomban ismertem meg a férjem, mikor nagyon-nagyon jó volt egyedül, nem vágytam senkire, a vele valóm kapcsolattól is féltem. De ő elsőre megfogott, és nem akartam elszalasztani egy jónak ígérkező kapcsolatot, így belevágtam (és nem bántam meg).

2014. okt. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

még annyit, hogy én nő vagyok, és engem egy fiú hülyített ugyanígy nemrég, és nekem is sokáig tartott, mire rájöttem, hogy nem az van, hogy ő akarná, meg minden, csak nincs jól (amivel etetett kb.) hanem hogy csak jól esik neki az érdeklődés, de valójában tényleg nem akar semmit. és egyedülálló egyébként, más nő sincs a képben.

de hülye és naiv voltam, hogy eddig is reménykedtem, nem érdekel már egyáltalán, azóta, hogy rájöttem, hogy tényleg csak játszik velem, és a kis depressziójából egy kis felüdülést jelentettem.

de én ennél többre vagyok érdemes. és biztos, hogy te is!

2014. okt. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az indok amiért nem akar senkit elvileg az hogy 8 éve folyamatosan voltak pasijai. és elege van az állandó aggodalmaskodásból, belefáradt.
2014. okt. 17. 09:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ez a "most nem akarok kapcsolatot" duma, nehogy bedőlj már neki. Egyszerűen csak nem akar téged. Ha egy 190 centis jóképű kockás hasú csávó lennél, akkor elhiheted, hogy hirtelen már akarna kapcsolatot.
2014. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hülye indok, már ne is haragudj.. Szerintem felejtsd el.. :-)
2014. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!