Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire meg vannak keseredve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire meg vannak keseredve a férfiak?

Figyelt kérdés

Mindegy, milyen kategóriába írok kérdést, ha kiderül, nő nemű vagyok (nem kell a korom se), azonnal jön egy halom privi "Szia, ismerkedsz?" "Hogy nézel ki?" "Hol laksz, hány éves vagy?" vagy kevésbé kultúráltabb módon "Melled mekkora?"

Aztán mindegy, hogy épp arról kérdeztem, milyen tápot vegyek a bébi hörcsögömnek, mikor dob ki új albumot az Amon Amarth, vagy miben menjek az unokatesóm diplomaosztójára.


Ennyire eligénytelenedett mindenki?


Aztán ha megmondom, foglalt vagyok, én vagyok a rossz, gonosz banya, mert nem írtam oda a kérdéshez, hogy nem ismerkedek.


2015. okt. 11. 13:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%
Azt akarják, hogy az ágyukba feküdjön a környék leghelyesebb és legnépszerűbb férfija.
2015. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
9%

Pontosan ez az,amiről oda is írtam,hogy nekem teljesen jó lenne egy átlagos nő is.

De én nem kellek az átlagosoknak sem,mert ők is csak a legjóképűbbekre vannak ráizgulva,arra meg születni kell sajnos,az genetikai adottság,vagy van vagy nincs.

És mivel nincsen,így azok az átlagos lányok sem adnak még csak esélyt sem...

24/F

2015. okt. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
9%
Én még sosem írtam rá egyetlen nőre se azzal, hogy mekkora a csöcse, vagy járt-e már benne pénisz. Mellesleg akiknek minden mindegy alapon bárkire ráírnak, a nagy számok törvénye alapján sokkalta sikeresebbek azoknál, akik megválogatják a beszélgetőpartnereiket. Na erre varrj gombot, pubi.
2015. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
35%
Így van, hiába ír az ember az elkeseredett átlagos, sőt csúnya csajoknak, azok miután meglátják, hogy a fiú sem jóképű és kisportolt külsőre, megtudják, hogy nem volt már temérdek barátnője vagy alkalmi kapcsolata, nem kavar minden héten mással csajjal, nem rajongják körbe, nem bulizik folyton, nincs kocsija stb. máris alább hagy az érdeklődésük és eltűnnek, esetleg pár beszólás után. Nem ismerik fel, hogy azért sikertelenek, mert a hozzájuk hasonló adottságú fiúkat lekoptatják és csak a macsók után áhítoznak, akik még a modell csajok között is válogathatnak.
2015. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
64%

Próbálkoznak. Ezzel még nem is lenne baj. De sokszor tényleg kellemetlen, ahogy teszik, tisztelet a kivételnek, mert van azért, aki normálisan áll hozzá. De az ismerkedős privikre adott - ne haragudj, nem ismerkedek, nem vagyok egyedülálló - jellegű válaszaimra többször érkezett olyan kellemes kis reakció, mint pl.: "sz.patnálak", "hülye f asz", "rohadt r. banc", meg hasonló gyönyörűségek. :)


Én, személy szerint nagyon-nagyon hiányolom azt a lehetőséget, ami régen volt itt, hogy be lehetett állítani, hogy írhatnak-e nekünk privátot a felhasználók, vagy sem.

2015. okt. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Anonim oldal,szeretnek ide gyűlni a megkeseredett emberek.
2015. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mai átlagos beszélgetések:


fiú: helloka, na mutass már valamit, küldj képet jooo

------------

ha esetleg egy értelmesebb férfi ír a lányra, akkor a lány első mondata:

fiú: szia, új vagyok itt és azt szeretném kérdezni, hogy...

lány: bocsi, van barátom

2015. okt. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Itt aztán van pár elkeseredett fazon, de azért eléggé általánositottál. A Gyk-lakóknak csak egy része frusztrált, vagy kétségbe esetten pedálozó. Én unalom ellen járok ide olvasgatni, néha még tanulok is.
2015. okt. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A szerelem királya könnyen beszél. :D
2015. okt. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!