Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire meg vannak keseredve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire meg vannak keseredve a férfiak?

Figyelt kérdés

Mindegy, milyen kategóriába írok kérdést, ha kiderül, nő nemű vagyok (nem kell a korom se), azonnal jön egy halom privi "Szia, ismerkedsz?" "Hogy nézel ki?" "Hol laksz, hány éves vagy?" vagy kevésbé kultúráltabb módon "Melled mekkora?"

Aztán mindegy, hogy épp arról kérdeztem, milyen tápot vegyek a bébi hörcsögömnek, mikor dob ki új albumot az Amon Amarth, vagy miben menjek az unokatesóm diplomaosztójára.


Ennyire eligénytelenedett mindenki?


Aztán ha megmondom, foglalt vagyok, én vagyok a rossz, gonosz banya, mert nem írtam oda a kérdéshez, hogy nem ismerkedek.


2015. okt. 11. 13:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

És mikor dob ki új albumot az Amon Amarth? Én is bírom őket. :D


Amúgy meg én is meg vagyok keseredve, szoktam írni egy-két nőneműnek, hátha.. De sose tolakodó módon, ha nem vevő rá, akkor meg megértem és elköszönök. Ennyi. :) Elhiszem, hogy idegesítő a sok privi.

De, hogy emiatt lenne igénytelen valaki.. Társkeresők nem érnek semmit, Tinder és társai meg főleg nem. Akkor mi marad, ha vidéken laksz egy kis településen?

2015. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Helló


Valaki pont egy hasonló kérdést tett föl nem rég ,szerintem itt találhatsz hasznos válaszokat:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__7..

2015. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de nem csinálom ezt, mert a szexualitás iránti igényem igen alacsony. Kiverem magamnak néha és oké. De belegondolok azon férfiak helyzetébe, akiknek kb. minden nő látványára vagy érintésére áll a cerka, na akkor megértem az egészet, főleg ha hozzávesszük mekkora igényeik lettek a nőknek manapság minden téren. Ez olyan mint a koldus, mindenkitől kéreget.
2015. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
15%

Abban reménykednek hátha végre legalább lenne egy olyan nő az életükben,aki legalább egy esélyt adna neki...

Igen,ez manapság már hatalmas szó nagyon sok férfinak,mert a nők iszonyúan felszínesek,és csak a legjóképűbb,izmos bunkókkal állnak szóba egyáltalán...

Nem eligénytelenedés ez,hanem szimplán próbálkozás.

Mindig reménykedünk abban,csak ki tudja miért,hogy na hátha ez a nő legalább a normálisabb kategóriából való,és egy esélyt adhat,hátha ő nem annyira felszínes mint a többi.

Aztán általában kiderül,hogy akivel beszélnek,az is ilyen,és mennek tovább a következőre,meg a következőre és így tovább...

24/F

2015. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De miért kell azokat a nőket zaklatni, akik ńem ilyen okból kifolyólag írtak?

Elvégre van egy csomó ismerkedési problémás női kérdés is.

Csak gondolom, az a nő már nem kell, akinek magának is gondja van az ismerkedéssel, mert ott vagy külsőre, vagy jellemre nem ül valami.

Igazam van, vagy igazam van?

2015. okt. 11. 13:34
 6/19 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Azt hiszem, ő a Ti emberetek, utolsó, és hasonló próbálkozók

2015. okt. 11. 13:36
 7/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen nők pont azért sikertelenek, mert magasak az igényeik és ők átlagosak.
2015. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
És az átlagos miért nem jó igazából?
2015. okt. 11. 13:38
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem jó, csak én nem vagyok jó nekik. Csak írtad, hogy a külsővel vagy a jellemmel van náluk gond, nem, inkább az igényekkel.
2015. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ebben az a vicces kedves kérdező, hogy sokan az ismerkedési problémával küzdő lányok közül sem vevőek itt az ismerkedésre. De nem is értem, hogy ha ezt is elutasítják, akkor mit várnak az élettől? Én azt mondom minden lehetőséget meg kell ragadni, hátha. :)

De ha eleve úgy állnak hozzá, hogy itt nem, meg se próbálják, de az életben sem megy nekik, akkor mégis mit akarnak?

2015. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!