Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mihez kezdejek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mihez kezdejek? Komoly válaszokat, ha kérhetem.24n

Figyelt kérdés

Röviden: Szakított az adott srác, most velem szeretne lenni, de nagyon. Látom rajta, meg érezteti is, hogy szüksége van rám, legyünk együtt végre.


Na de. Nem akarok kukacoskodni, de most szakított... És ez az egyik kapcsolatból ki, másikba rögtön be dolog kissé zavar. Meg azt gondolnák, hogy tuti előtte is volt valami, ha így rögtön összejöttünk. De semmi sem történt. Barátok vagyunk, így alakult. A kapcsolata sosem volt probléma mentes, de mostanság már taccson volt miatta, sajnálta a lányt, szégyellte a dolgot, de nem voot mit tenni. Nem ment és kész. Mindig is tudtam, mivel mondta, hogy tetszem neki, ideális barátnő vagyok stb., de maradt a barátság. De most már szabad, látom rajta, hogy odavan, annyira akarja, és azt is, hogy rosszul esik neki az, hogy én várnék... Szerinte nincs mire. Mondtam neki, hogy én is vele szeretnék lenni, de húzós lehet így, nem akarom, hogy a kapcsolat rovására menjen. Viszont látom, hogy majd "kivirít" kínjában, és hiába mondom, hogy akarom én is csak na... Nézz rám megszeppent boci szemekkel én meg borzasztó nyomást érzek legbelül, hogy húzom...:( De ez nem egy egyszerű eset. Nem akarom, hogy azt higyjék, hogy elszerettem vagy valami. Nem érdekelnek a rosszindulatú, pletykás emberek, és nem is lenne igaz, bármit hordanának össze, de én ezt szégyenként fognám fel. Nem akarom se az ő, sem az én családomat ilyen helyzetbe hozni. Tudom, maszlak a "rendes kislány" hozzáállás, de nekem ez akkor is fontos és kész. + a munkám is olyan, hogy nem szeretnék céltábla lenni.


Mit csináljak?


2015. szept. 19. 22:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért, siettem.
2015. szept. 19. 22:32
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Kérdésedre, kérdéssel felelnék: Milyen az az ember, aki szakít, és rögtön akar más valakit? Akkor milyen címen volt együtt az előző párjával? Akkor ennyit jelentett neki a párja, hogy már rögtön mást akar?

Mondtad, hogy említetted, utaltál neki, hogy ez túl korai:

Ha valaki szereti a másikat, és törődik a lelki békéjével, akkor miért nem hagy időt, hogy megbízzál benne?

Ha ezeket őszintén felteszed magadba, akkor magadnak is megtudod válaszolni relevánsan, hogy mit kell tenned.

24/F

2015. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok ismét, elnézést a bővítésért:

Ha esetleg mégis úgy döntenél, hogy párkapcsolatba mész az illetővel, akkor nem merülne fel magadban, hogy ha a előző párját ilyen könnyen elfelejtette, - s egy zűrös párkapcsolat is hagy nyomot az emberben, ha szereti a párját - akkor téged majd jobban megőriz?

2015. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Nem érdekelnek a rosszindulatú, pletykás emberek, és nem is lenne igaz, bármit hordanának össze, de én ezt szégyenként fognám fel. Nem akarom se az ő, sem az én családomat ilyen helyzetbe hozni. "


1. ha nem érdekelnek a rosszindulatú emberek, akkor miért érdekelnek mégis?


2. hogy kerülnek ebbe a családjaitok? Szerintem egy párkapcsolat az 2 ember. Már persze a felnőttéknél.


3. Szóval ő akar téged, te is őt, csak a faluban illendő valami "gyászévet" kivárni? Akkor mondd meg neki, hogy minden OK, de majd csak X idő múlva.

2015. szept. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóval Te nem hiszel a forróváltásban.....pedig az emberek azon része, akik huzamosabb ideje kapcsolatban élnek, gyakran folyamodnak ehhez az eszközhöz.

A srác túl van egy rossz kapcsolaton, sikerült belőle kiszállnia....miért ne kezdene újba ráadásul egy olyan Nővel akit már ismer és megbízik benne? Ez a logikus!!!!!

A lényeg inkább azon van, hogy Te Nőként bevállalod-e azt, hogy a srác ennyire oda van érted és benned látja a kiutat. Ha Te nem szereted viszont, akkor úgy fogja érezni mintha visszaéltél volna a bizalmával.....ebből nagy veszekedés lehet később. Szóval először ott legbelül kell meghoznod a döntést, hogy vajon akarod-e ezt a kapcsolatot...és ha igen, akkor kezdjél bele és ha lassítva is de építsétek fel az alapokat.

Ami a lényeg....őszinte legyél a sráccal és ne hitegesd hiú ábrándokkal....ha nem akarsz tőle semmit akkor zárd le a témát minél hamarabb. Lehet hogy időlegesen el fogod veszíteni a barátságát, de később még hálás lesz érte!!!!


37F

2015. szept. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 omba ***** válasza:

Nem értelek én se.

A valóság az, hogy vége a régóta nem boldog kapcsolatának.

Nem miattad.

Nem szeretted el.

Ő szeretne veled, te meg szeretnél vele...


Mi gátolhat két felnőtt embert?

2015. szept. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!