Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon kevés férfi tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kevés férfi tetszik. Normális ez így?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a mai tucatembereket, sem az unalmas jófiúkat.

Nekem csak azok a férfiak jönnek be, akiknek szőrös az arcuk, kopaszok, fekete keretes szemüvegük van, és lehetőség szerint lazább ingeket hordanak. Nem túl kigyúrtak, de mégis erősek, nem kövérek, de van kis pocakjuk.


Randiztam sok másféle férfival, de egyiknél sem éreztem szikrát, egyszerűen bolondulok ezért a típusért - de sajnos elég kevés van belőlük.


2015. szept. 14. 17:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2015. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Normálisnak normális, csak nem túl szerencsés helyzet. Nem irigyellek. :D Sok szerencsét!
2015. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha abban a kevésben benne van az az egy, akivel leéled az életed, akkor nem baj. Miért kellene összejönni akárkivel? Legalább tudod, mit akarsz (sokakkal ellentétben...)
2015. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nem vagyok szakállas és kopasz, de kopaszodom... :D

a többi általában megvan szemüveg ing és póló a választék :D

23/F

2015. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cicababa :)
2015. szept. 17. 13:11
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát én több ilyet is ismerek, de mind foglalt...
2015. szept. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!