Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem mondja, honnan tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem mondja, honnan tudom meg, hogy tetszem-e egy (a) férfinak?

Figyelt kérdés

Mik azok az apró jelek, amikre beszélgetés közben figyelni kell? Honnan tudom, hogy azért kedves, mert tetszem, és nem azért, mert alapból ilyen?


Nem is tudom, pl meghív kávéra, lesegíti a kabátot (tudom, nincs kabát, nyár van), állja a tekintetem... vagy mi?


Nyílt lapokkal nem tudunk játszani, szóval érdekelne, milyen jelekre figyeljek, hogy ne értsem félre.


(tudom, volt tegnap hasonló kérdés, de nem nagyon vannak válaszok)



2015. júl. 14. 10:59
1 2
 1/14 CptTomato ***** válasza:
0%

Elbambul rád....

de biztosra mehetsz egy kicsit kivágottabb dekoltázzsal.... nyilván mindenki oda pillantgat majd..... de kerülj közelebb hozzá fizikailag ha beszélgetésközben is oda "kell" pillantania akkor tuti tetszel neki.

2015. júl. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Esetleg ezen felül más ötlet?

Ha kiteszem a cicim, akkor nyilván azt nézi, más egyébtől függetlenül, nem?

2015. júl. 14. 12:27
 3/14 CptTomato ***** válasza:
66%

Nem kell kitenni csak finoman utaljon rá a ruhád hogy kmmh :)

Másról nagyon nem... bámulás...bámultam már olyan nőt akitől semmit nem akarok csak épp ő volt látótérben.... egyéb gesztusok amiket említettél az csak sima udvariasság szerintem(vagy inkább számomra).

2015. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak hát abból kiindulva, hogy magam is megnnézek egy szép dekoltázst, akár beszélgetés közben többször is visszatévedek rá... és egyáltalán nem akarnék semmit a gazdájától, az egészen biztos ;)
2015. júl. 14. 12:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha veled másmilyen, mint a többiekkel, kedvesebb, figyelmesebb, érdeklődőbb, akkor valszeg tetszel neki.

Biztató jel még, ha a szemedbe néz, az általában komoly érdeklődésre utal. Meglágyul a hangja, megérinti a kezed, ezek általában nem az átlag udvarias viselkedés velejárói.

Általában több alkalom kell hozzá, hogy el tudd dönteni, és jó, ha látod másokkal is, mert akkor tudsz igazán különbséget tenni.

Azt azért gondold meg, hogy érdekből is kedveskedhet-e neked.

2015. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Érdekből biztosan nem :)


köszi.

2015. júl. 14. 15:45
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Mi lenne ha megkérdeznéd tőle, hogy mik a szándékai? hümm? És máris képben lennél.
2015. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem tudunk nyílt lapokkal játszani. Én biztosan nem, és pont ugyanazért ő sem (már ha egyáltalán volna mit terítenie, mert nekem nem egyértelmű, régen voltam már ilyen "játékban" hogy felismerjjem a jeleket)
2015. júl. 15. 07:40
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Hosszanbámul és mélyen a szemedbenéz:)azt csak észreveszed :D
2015. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt észrevettem, hogy beszélgetés közben állta a tekintetem... mert néha sikerült nagyon leplezetlenül bámulnom őt :o
2015. júl. 16. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!