Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem mondja, honnan tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem mondja, honnan tudom meg, hogy tetszem-e egy (a) férfinak?

Figyelt kérdés

Mik azok az apró jelek, amikre beszélgetés közben figyelni kell? Honnan tudom, hogy azért kedves, mert tetszem, és nem azért, mert alapból ilyen?


Nem is tudom, pl meghív kávéra, lesegíti a kabátot (tudom, nincs kabát, nyár van), állja a tekintetem... vagy mi?


Nyílt lapokkal nem tudunk játszani, szóval érdekelne, milyen jelekre figyeljek, hogy ne értsem félre.


(tudom, volt tegnap hasonló kérdés, de nem nagyon vannak válaszok)



2015. júl. 14. 10:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
én is ugy olvastam direkt helyen általába a csajok ösztönösen a következőket csinálják ha valaki tetszik nekik: elöször is egész testtel fordulnak a személy fele. a lábtartás iránya a kiszemelt fiu felé néz, játszik a hajával, simogatja igazgatja a ruháját mind azt mutassa hogy figyelem felkeltés a fiúnak. nem néz félre, rá néz érdeklődéssel figyeli hogy mit mond és aktivan hozzászól a témához és néha megejt érintéseket bizonyos pontokon. Ha combhoz és egy csaj az már tolakodás és lehet de elég egyértelmű figyelem felkeltés. ha megöleled simogasd a hátát sokáig. Az más nagyon sokan és egyértelmű felhivás a fiu számára.
2015. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Mennyi idős vagy?
2015. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
30+
2015. aug. 3. 07:58
 14/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a direkt érintés. Lányismerőst, barátot nem annyira érintget meg az ember, bár vannak olyan férfiak, akik más férfiakat is átkarolnak a vállukon, stb. De én nem igazán taperolok mást, csak a feleségem, lánybarátnak max puszi, búcsúzásnál ölelés.
2015. aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!