Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon kevés férfi tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kevés férfi tetszik. Normális ez így?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a mai tucatembereket, sem az unalmas jófiúkat.

Nekem csak azok a férfiak jönnek be, akiknek szőrös az arcuk, kopaszok, fekete keretes szemüvegük van, és lehetőség szerint lazább ingeket hordanak. Nem túl kigyúrtak, de mégis erősek, nem kövérek, de van kis pocakjuk.


Randiztam sok másféle férfival, de egyiknél sem éreztem szikrát, egyszerűen bolondulok ezért a típusért - de sajnos elég kevés van belőlük.


2015. szept. 14. 17:42
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És annak az esélye, hogy tetsszek én is egy ilyen férfinak, szinte 0. Egyszer bejött, nagy szerelem volt, azóta semmi.
2015. szept. 14. 17:42
 2/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
28%

Nem kevés férfi tetszik, hanem egyfajta ami az álomképeidben él. Láttál már valaha ilyet élőben?


(Mellesleg én se láttam még élőben azt a tökéletes nőt, akit a fejemben összeraktam, feltehetőleg sosem fogom.)

2015. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
en pont ilyen vagyok. mehet kep? de elobb te
2015. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Most elvonatkoztattam, attól az egytől..
2015. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Láttam persze. Exem is ilyen volt, illetve az 1. barátom is majdnem.


Próbáltam másokkal, de nem megy...

2015. szept. 14. 17:45
 6/16 A kérdező kommentje:
Álmomban A FÉRFI szét van tetoválva, szőrös az arca, de lehet hosszú haja is, elegáns vagy laza, mindegy.
2015. szept. 14. 17:46
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom te ilyen kis cicababa lehetsz, mint ez: [link] Használd ki a szépségedet és csakis a világ top 10-es hapsijának adj esélyt, hiszen megteheted. Jogodban áll, s van lehetőséged válogatni.
2015. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%
Minden nőnek csak a külső számít, és minden nő válogatós, tehát igen, normális.
2015. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 opened paradise ***** válasza:
93%

Még a szemüveg is stimmel,csak kopasz nem vagyok :D



Amúgy nincs ezzel baj. Ha neked ez tetszik,akkor ez,mindenkinek másmilyen az ízlése.

2015. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Jeeezus a kollegam aki ram van kattanva pont ilyen kulsoleg amit leirtal a nok imadjak, nekem viszont nem jon be.


En is valogatos vagyok,mesetem nincs, en csak a furcsa pasikat szeretem, akiket masok nem igazan. Sztem ez nalam valami perverzio vagy nem tudom mi:-)))


De meg sosem tetszett atlagpasi, minden valasztasomban van valami kulonleges (nem keresek senkit egyebkent):-)

2015. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!