Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan lehet tudni hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni hogy egy férfi azért nem lép mert nem érdeklem, vagy azért mert nem hitte el hogy tetszik, vagyis gyáva?

Figyelt kérdés
Konkrétan olyan pasas akinek talán egyszer volt nője 3 hónapig de lehet ez is csak pletyka. Mindig a nők kezdeményeznek nála vagyis konkrétan kettő de csak miután "kiderűlt" hogy nekem tetszik. (egyik a barátnőm volt, szerintem rivalizálni akart velem volt pasija de az orrom előtt mégis ráment a srácra). Amugy kollega egy rossz napomon kibukott belőllem, majd a hátam mögött pofázott ki az egész banda a sráccal együtt, ugy hogy mindent hallottam. Ő csak azt mondta h mást nézett ki, meg h nem érdeklem, de ennek ellenére rendszerint bámul már már elbambul rajtam totál végigmér, ill. sokszor megjegyezte előtte h válogatok, de ez sztem meg egy másik régi kolléga nyomulása miatt lehetett aki nem értette meg h nem az esetem. Én amugy a pasival erről h tetszik sose beszéltem vagy h kedvelem, de h bírjuk egymást sztem egyértelmű, és belefáradtam mert nyomulni nem akarok, de ő olyan fatökű h sztem sose fog lépni.
2015. aug. 8. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a pasi meleg.
2015. aug. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nincs kőbe vésve hogy kötelezően nyomulnia kellene rád csak mert te neked bejön...Ugyanaz a helyzet, mint neked az előző kollega! Nem jössz be neki annyira, hogy el tudja képzelni veled a kapcsolatot.
2015. aug. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!