Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye ti sem járnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ti sem járnátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Aki annyira szegény, hogy gondot okoz neki az alap ápoltság (nincs víz), szakadt minden ruhája, és annyi választja el a hajléktalanságtól, hogy nem az utcán alszik.
2015. szept. 13. 19:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, hogy szegény járnék vele, de az már inkább zavarna, hogy ha lenne lehetősége és nem akarna változtatni.
2015. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak átmenetei dolog :) Ha a lány kitartó, akkor már diákoknak is adnak munkát ami egészen egyszerű, és ha keveset is keres vele, egy turkálóban már akkor is lehet jó cuccokat találni. Szerintem ez nem gáz, mert vannak ott jó dolgok is :)

Ha pedig kitartó akkor előbb-utóbb változtathat a saját életkörülményein.

2015. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!