Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye ti sem járnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ti sem járnátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Aki annyira szegény, hogy gondot okoz neki az alap ápoltság (nincs víz), szakadt minden ruhája, és annyi választja el a hajléktalanságtól, hogy nem az utcán alszik.
2015. szept. 13. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen lánynak nem hinném, hogy a párkapcsolatkeresés lenne a legnagyobb gondja (ha csak nem azért akar párt találni, hogy legyen aki kihúzza a szarból).
2015. szept. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Meleg vizem előfordult, hogy nekem sem volt. Olyankor hideggel zuhanyoztam, mert rosszul éreztem volna magam nélküle. Ha én fiúként így állok hozzá, azt hiszem, nem túlzott elvárás ez egy lánytól sem. Ami a ruhákat illeti, sokat én is évek óta hordok, de a szakadt helyett lehet újat is venni. Plázákban sok helyen 3-4x akkora a női részleg, mint a férfi, és ugyanez a helyzet a leértékelésekkel is, nem beszélve a jó minőségű használtruha-boltokról. Azért aki Háda-Kik stb. boltok, meg Jófogás mellett szakadt ruhákban jár, az már igénytelenség, de egyszínű felsőt/cuccokat lehet ám kapni márkásan is olcsón. Maga az ilyen mértékű szegénység nem zavarna egyáltalán.


21/F

2015. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 opened paradise ***** válasza:
100%

Senki sem tehet arról,hogy hova született.

Bár szerintem kisebb gondja is nagyobb a kapcsolatoknál...mondjuk az feledteti az emberrel a bajait.

Nem lenne kizáró ok,ha nem akar kihasználni. Én is voltam már nagyon szegény.

2015. szept. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 RRR ***** válasza:
100%

hamupopócskára is rátalált a herceg!!

a szerelem vak!

2015. szept. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 opened paradise ***** válasza:
És most se vagyok gazdag :D
2015. szept. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Előző válaszom kissé félreérthető lett:


Szóval aki Hádában, vagy Kikben, vagy netről vesz használtan (de jó állapotban ruhát), azt tök jó dolognak tartom. Legalább tesz azért, hogy ne szakadtban járjon, ezek a kilós helyek ráadásul tényleg elég olcsóak, szóval van lehetőség.

2015. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy ilyen lánynak van csak igazán szüksége egy szerető,gondoskodó párra,de a kérdés az,hogy tudna-e "jó" barátnő lenni?Egy filmben ilyenkor megmosdatják a lányt és kiderül,hogy gyönyörű szép és nagyon intelligens.

A másik gond a családja lehet,mert az ember nem tud egy egész családot kihúzni a bajból.

Ha röviden akarok válaszolni a kérdésre akkor azt mondom,hogy talán igen.

2015. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Turiban 1-2 ezer forintért kaphatsz normális ruhát. Az ápoltság viszont kritikus kérdés. Én nagyon izzadós vagyok és állandóan, télen-nyáron küzdök ezzel, de amikor csak tudok, tisztálkodok, mert saját magamat sem tudom elviselni. Az pedig ha szagom van, abszolút irritál saját magamat is. Egy alap-ápoltságot a partneremtől is elvárok, mert nem akarok egy koszos, ápolatlan nőt ölelgetni. Mondom mindezt úgy, hogy volt, hogy 11 hónapig áram nélkül éltem és esténként gyertyával világítottunk és az egyetlen szórakozásom a könyvtár volt, sütni-főzni nem tudtunk és hűtő sem működött ugye áram nélkül, így télen az erkélyre raktuk hűteni az ételt.

Tehát tudom, mi a szegénység.

2015. szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, attól függ, hogy néz ki, meg milyen a személyisége. Az ápoltságra meg a ruhakérdésre könnyen tudnék megoldást találni, ha csak ez lenne a gond(ha nagyon tetszene meg minden,akkor vennék neki pár ruhát, meg áthívnám hozzám fürdeni azt csá, ezen ne múljon). Am. én elég jól állok anyagilag, de pont lesz@rom, h másoknak milyen az anyagi helyzete, nem ez alapján választok párt, úgy összességében egyáltalán nem érdekel a pénz, a lényeg, h van és kész, nekem ennyi elég, ja meg elég toleráns típus vagyok, mindenkit úgy fogadok el ahogy van, a barátaim között vannak nagyon gazdagok és nagyon szegények is, néha még hajléktalanokkal is szoktam beszélgetni.
2015. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én el is venném.
2015. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!