Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meleg srácok járnátok, kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok járnátok, kapcsolatban lennétek aszex lánnyal?

Figyelt kérdés

Mivel aszex srác kevés van

a hetero meg igényli a testiséget

a homo azonos neművel igényli a másikkal nem!


Az aszexualitás a nemi érdeklődés maradéktalan hiányát jelenti, az aszexuális ember elutasítja a testiséget.



2015. aug. 30. 05:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mégis hogy képzelted? Meleg sráccal jársz, miközben ő más pasikat dug? Ez nem éppen járás, hanem csak egy kamu kapcsolat... Arról nem is beszélve, hogy ha tényleg 100% meleg a srác, akkor nem akar lányoktól sem szexuális, sem romantikus érzelmeket. Ergo soha nem járna veled.
2015. aug. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Fiatalon senki sem járna aszexuális egyénnel, hacsak nem azért, mert beteg, balesete volt, stb.

Idős korban képzelhető el ilyen, fiatalon legfeljebb barátként, egészséges személyként.


Nem aszexuális embert kell keresgélni, hanem el kéne már menni egy dokihoz, endokrinológushoz, aki segít a problémán.

2015. aug. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy hetero vagy homo, igénye lesz a testi együttlétre. Akkor is ha aszex lánnyal van kapcsolatban. Miért mondana le róla? Max. Nem vele hanem mással fogja tenni. De miért járjon az ember olyannal, aki nem teszi boldogga?
2015. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én aszex vagyok és nem látom értelmét a kérdésnek. Mi értelme a járásnak ha az ember aszex? Ha nincs szex, csók, testi kontaktus akkor a másik olyan neked mint egy jóbarát. Barátokkal az ember meg nem jár.
2015. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én aszex srác vagyok :D ha gondolod, írj!
2015. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!