Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg a társkeresési oldalak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a társkeresési oldalakon már lehetetlenség ismerkedni?

Figyelt kérdés

Azt hallom hogy eszméletlen arány felborulás van, sajnos csomó férfi van az ilyen oldalakon, akik leginkább szexet akarnak. Így egy nő több mint 100 levelet kap, amit fizikai képtelenség feldolgozni, elolvasni és válaszolni rá.

Van még olyan társkereső, ahol ez nem így megy?


2015. aug. 27. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Így volt az mindig.... nekem is csak pár egy-kétalkalmas dugás jött össze, igaz többről nem is ábrándoztunk.

A nők magakelletően, nagyképűek pszicho-betegek, de nőismerőseim ugyanezt mondják a férfiakról.

Nagy reményeket ne fűzz hozzá.

2015. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát többnyire ez a helyzet, de azért nem lehetetlen, csak nehéz. Nekem egyedül az elittárssal más a tapasztalatom, ott nem kaptam szexfelkéréseket, viszont nagyon kevés olyan férfival sorolt össze a rendszer, akikkel tényleg egymást kerestük volna...

Úgyhogy én inkább a hagyományos társkeresőket részesítettem előnyben, átugorva a szexfelkéréseket. Egyébként csak az elején van ez a napi száz levél, később jelentősen csökken. :) Mondanám, hogy a régebbi felhasználókat érdemes megcélozni, de ők meg már lehet, hogy inaktívak.


Szerintem a legjobb, ha kitűnsz a levélírók közül, mert a nők kimondottan hálásak, ha a sok "szemét" között végre valaki akad, aki tényleg irántuk érdeklődik.

2015. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Regisztrál egy női álprofilt love.hu-ra és nézd meg mi a helyzet. Ha nincs képed fent, akkor is kapsz 20 levelet ha nő vagy.


Ugyanaz férfi profilként. 100%ra kitöltve, képpel. 0 napi látogatószám.

2015. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez így igaz - társkeresőn a lehető legrosszabb ötlet ismerkedni. Írsz 500 levelet, egyre se érkezik válasz, plusz még le is nyúlnak lóvéval. Ez maximum az oldal üzemeltetőinek hoz hasznot.
2015. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ott is pofára megy ugyanúgy minden. De tényleg sz**ar a helyzet, most már könnyebb élőben hidd el. És gyorsabb is.
2015. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért van az, hogy én hiába írok bárkinek is, általában nem válaszol pedig csak is hosszantartó, komoly párkapcsolataim voltak eddig, és csak olyannal "jövök össze" akit el tudok képzelni feleségemnek.... 24/F
2015. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!