Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki egyetért velem abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki egyetért velem abban, hogy semmi szégyellnivaló nincs abban, ha valaki férfiként társkeresési problémákkal küzd?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert sokan olyan véleménnyel vannak ezekről az emberekről, ami minősíthetetlen! Miközben az egyedüllét amúgy is fájdalmas, de csak még rosszabbá teszi a rosszindulatú hozzászólások tömkelege.
2015. júl. 10. 22:44
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Én szégyellem, de nem mások miatt, ôket le se szarom. Magamat szégyenlem, hogy ennyit nem tudok megcsinálni, amikor ez minden vágyam. Minden nap ezer meg ezer gyönyörû, kedves, vonzó lányt látok, csak csorgatom a nyálam, és szenvedek, lassan már ott tartok, hogy direkt nem fogom megnézni ôket, mert csak fáj.

A legrosszabb, hogy magas vagyok, nem vagyok hájas/se ropi, és átlagos az arcom. Tehát én vagyok a hibás, én romtom el valahol, magamnak csinálom a szart, és ez igenis szégyenletes számomra.

2015. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:

Nincs. Igazi társat nem könnyű találni. Én azt mondom, talán még azoknak sem, akik sokszor és könnyen ismerkednek, mert a mennyiség egy dolog, a minőség pedig egy másik.

Azon van szégyellni való, ha emellett rosszindulatú, bunkó, arrogáns, goromba, öntömjénező, közben másokat szid, hibáztat, mint ahogy itt sokan.

2015. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Azért írtam elsősorban, hogy nem szégyen, mert sokuk megközelíthetetlen és manapság nagyon nehéz ismerkedni.
2015. júl. 10. 23:03
 4/45 anonim ***** válasza:
Egyébként abban egyetértek veled, hogy undorító, hogy belerúgnak még az ilyen dolgokkal küszködô emberbe, de csak annyit tudok mondani hogy szard le, vagy adj egy istenes pofont, hogy észhez térjenek. Egyik ismerôsöm ezzel csesztetett, húzta az agyam, mert egy gëci, és mindenki szeme láttára olyan pofont lesóztam neki, hogy a fal adta a máaikat, azóta kussol a kis szemét. Elsô voltam.
2015. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
Tinikorban az ember cikinek érezheti, akkor még sokkal kevésbé tűnik bonyolultak az "igazi" megtalálása. Kicsit tapasztaltabban azt gondolom, hogy az emberek 90%-a párkeresési gondokkal küzd, mert akik párkapcsolatban élnek, többnyire csak nem tudtak várni, mire egy megfelelőt találnak.
2015. júl. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
6%
ezt én se értem írom hogy nem megy a pár keresés erre luzer vagy nem értesz a nőkhöz stb stb nem mint hogy segítenének! meg ha itt leírom mit tapasztalok akkor én vagyok a nő gyülölő hímsoviniszta féreg! tombol a magyarokba a gonoszság :(
2015. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Szívesen megtenném, de aki ezt mondta, kb. 20 kilóval nehezebb nálam. De szerencsére már nem kell hallgatnom, mert nem élek már a közelében.
2015. júl. 10. 23:12
 8/45 anonim ***** válasza:

Nincs szégyellnivalója se férfinek,se nőnek.

Előttem már írtak is nagyon helyesen le kell sz*rni mások véleményét,mivel senkinek semmi köze ahhoz,hogy éppen párkapcsolatban élsz-e vagy nem.

Nekem sincs párom és nem szégyellem,mások véleményére meg nem adok :)

19/n

2015. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Taki bácsi, ezt ezerszer egyszerűbb megtenni, mind belerúgni a másikba vagy használhatatlan sablonválaszokat puffogtatni.Lásd: Gyúrjál, vegyél új ruhákat, vágass új frizurát, stb...
2015. júl. 10. 23:15
 10/45 anonim ***** válasza:
ma 23:15 így van mindenki ezt mondja én gyurhatok járhatok márkás ruhába ha nem születtem se magasnak se helyesnek! az kb olyan szőveg mit a gyerekeknek mondanak hogy edd meg a spenotot attól leszel erős!
2015. júl. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!