Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki egyetért velem abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki egyetért velem abban, hogy semmi szégyellnivaló nincs abban, ha valaki férfiként társkeresési problémákkal küzd?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert sokan olyan véleménnyel vannak ezekről az emberekről, ami minősíthetetlen! Miközben az egyedüllét amúgy is fájdalmas, de csak még rosszabbá teszi a rosszindulatú hozzászólások tömkelege.
2015. júl. 10. 22:44
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Meg nemcsak a megjelenésről van szó! Mi van akkor, ha valaki pl. nem egy olyan személyiség, aki azonnal megnyer magának mindenkit?! Nem sok barátja van, nehezen ismerkedik és gátlásos. Ezen nem segítenek az előbbi külsőségek.
2015. júl. 10. 23:25
 12/45 anonim ***** válasza:
hát nem! meg egy nő ne azért szeressen mert felvettem valami új stílust ami nem én vagyok ha nem őn magamért szeressen
2015. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 WheneverYouWant ***** válasza:
41%
Úgy akarsz társat keresni hogy sírsz azért ha valaki beszól hogy ez gáz... SOK SIKERT!
2015. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
91%
Nem az a probléma, ha valaki ilyen gondokkal küzd, ez mindenkivel előfordul. A probléma akkor van, ha változtathatna, hogy ne így legyen, és nem tesz semmit, vagy ha belesüpped a keserűségbe és másokat okol, pedig valójában a keserűsége az, ami taszítja az embereket.
2015. júl. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
Hát, amikor épp nem voltam szerelmes, és ismerkedtem, akadtak olyan pasik, akiknek egy pszichológusra nagyobb szükségük lett volna, mint egy társra. Szóval nem tudom, ti mit gondoltok, de milyen randi már az, amikor a pasi a volt menyasszonyáról nyafog? (megtörtént eset)
2015. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
4%
MEGINT CSAK LEUGATTOK MINKET! GRATT JÓ MAGYAR MENTALITÁS -.-
2015. júl. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
9%
Azért nem adnak normális tanácsot, mert nem is lehet, sajnos ez ilyen dolog, van aki vagy bejön a nőknek, vagy nem. Akik sikeresek a nőknél, azoknak hirtelen elszállna a vonzerejük, azaz sikertelenek lennének a párkapcsolatban, kíváncsi lennék mire mennének, ja tudom,semmire, ugyan így keseregnének. B.hatnák a jó dumát, a stílus váltást, és minden egyéb haszontalan dolgokat,amit néha-néha tanácsolnak.
2015. júl. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

Nincs általános etalon, mindenkinek más jön be. Van férfiismerősöm, akire az egyik nőismerősöm azt mondta, hogy aranyos, számomra viszont szőrszálhasogató a viselkedése, és idegesít. Aki nekem bejön, azzal meg ő nem jön ki. Egyet viszont nagy általánosságban látok, senki nem jön össze szívesen negatív beállítottságú emberrel, akit nem lehet kirángatni a depresszív hangulatból. Én nem akarom az időmet azzal tölteni, hogy győzködjem a másikat, hogy marhaságokat gondol. Épp elég nekem anyám, aki betegség miatt megy befele a depresszióba, és hiába beszélünk neki, ha rájön a műsor. Ráadásul az ilyen emberek az én életkedvemet is elveszik (igen, anyám állapota is rossz hatással van rám, de fél éven belül tudok költözni végre). Nem vagyok mazochista.

Szóval aki magára ismer, nézzen egy kicsit magába, vegyen erőt magán, és húzza ki magát abból a negatív katyvaszból, amibe süllyedt, mert ilyen mentalitással csak tönkreteszi magát és a körülötte élőket.

Mindenki jól akarja érezni magát egy párkapcsolatban, és azt az embert keresi, akinek a közelében jól érzi magát, ezt pedig egy negatív szemléletű ember képtelen megadni.

2015. júl. 11. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Nézd meg azokat akiknek könnyen megy az ismerkedés, és 16 éves koruk óta kapcsolatból kapcsolatba ugrálnak. szerintem ők se jobbak, mert egy ember sem képes kitartani mellettük hosszabb távon.
2015. júl. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
Nem azzal van baj, ha valakinek problémája van, hanem ha meg sem próbálja megoldani azt, inkább másokat okol miatta és sajnáltatja magát.
2015. júl. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!