Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek? Már nem bírom.!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Már nem bírom.! Párom pszichés problémákkal küzd.

Figyelt kérdés

2 éve tart nála, gyerekkorból származik a dolog (jár pszichológushoz már, ő mondta) bár én eddig nem gondoltam más okra.

Amikor bekattan azt hiszi ellene vagyok, rosszat akarok neki, üti magát, vagy egy tárgyat, engem néha megszorít, de igazából nem bánt.

Onnan lehet tudni, hogy "kitisztul" eleve más a tekintete, arca, és rettentően sajnálja az egészet, lelkiismeret furdalása van az egész miatt, ami megint csak szorongást vált ki belőle...

Ezen kívül jól megvagyunk.

Nem vagyunk MÉG házasok, de már régóta együtt vagyunk, tervben van.

Egyik oldalam bármikor hozzámenne, mert szeretem,

a másik oldalam pedig úgy gondolja, hogy őrültség.

Íg y, gyereket vállalni? Erre alapozni?

Egyszerűen nem tudom mit tegyek, nem tudom a kezelés segíthet-e valaha..

Borzasztó rossz helyzetben érzem magam...


2014. jún. 6. 23:44
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Változó a kirohanás gyakorisága.

van, hogy naponta van, hogy hetente.

Attól függ mennyi a stresszhelyzet.

Általában erős stresszhelyzet váltja ki.

2014. jún. 6. 23:47
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Én is beteg vagyok, gyógyszereket szedek, egyik nap ilyen másik nap olyan, de a párom elviseli, mert tudja hogy attól még szeretem, és nem én tehetek róla, hogy beteg lettem. Poszttraumás stressz szindrómám van, depresszió és személyiségzavar.
2014. jún. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha már nem bírod, akkor nem bírod, ami nem is csoda. Állandó fenyegetettségben nem lehet élni, nekem ez pár nap alatt is kiderült. Szerencsére gyereketek nincs.
2014. jún. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Borderline?
2014. jún. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ha a kettestől kérdezed akkor igen borderline
2014. jún. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Nos szerintem helyre állíthatjátok a dolgokat kirándulás, utazás sport vedd el a figyelmét azokról a dolgokról ami zavarja őt lepd meg őt valami finomsággal..de ha ezek nem sikerülnének.. nem tudom szed e valami hangulatjavítót vagy nyugtatót..De én legalábbis a FRONTIN 0.5 mg tablettát javasolnám..
2014. jún. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!

De nála ez csak maximum néhány percig tart.

2014. jún. 7. 00:11
 8/21 A kérdező kommentje:
Ez a borderline-nek szólt.
2014. jún. 7. 00:12
 9/21 A kérdező kommentje:
Szerintem a bogyó helyretenné, de 23 éves... Szerintem nem megoldás, nem kellene elkezdeni.
2014. jún. 7. 00:13
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
24 vagyok, cipralexet és xanaxot szedek, egész jól vagyok...menjetek el orvoshoz, és ne hagyd el hanem segíts neki ha szereted, velem is velem van a barátnőm, és könnyebb
2014. jún. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!