Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek? Már nem bírom.!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Már nem bírom.! Párom pszichés problémákkal küzd.

Figyelt kérdés

2 éve tart nála, gyerekkorból származik a dolog (jár pszichológushoz már, ő mondta) bár én eddig nem gondoltam más okra.

Amikor bekattan azt hiszi ellene vagyok, rosszat akarok neki, üti magát, vagy egy tárgyat, engem néha megszorít, de igazából nem bánt.

Onnan lehet tudni, hogy "kitisztul" eleve más a tekintete, arca, és rettentően sajnálja az egészet, lelkiismeret furdalása van az egész miatt, ami megint csak szorongást vált ki belőle...

Ezen kívül jól megvagyunk.

Nem vagyunk MÉG házasok, de már régóta együtt vagyunk, tervben van.

Egyik oldalam bármikor hozzámenne, mert szeretem,

a másik oldalam pedig úgy gondolja, hogy őrültség.

Íg y, gyereket vállalni? Erre alapozni?

Egyszerűen nem tudom mit tegyek, nem tudom a kezelés segíthet-e valaha..

Borzasztó rossz helyzetben érzem magam...


2014. jún. 6. 23:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
10: Jó, de a párkapcsolat nem közérzetjavító szer, amit be lehet kapkodni... egészen más a funkciója.
2014. jún. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%
Én nagyon szkeptikus vagyok e kapcsolattal szamben. Akárhogy is lehet ezt ragozni.
2014. jún. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%
Én őrültségnek tartom, hogy hozzámenj, gyereket szülj. Ez egyfajta "Terézanyaság."
2014. jún. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Gyereket semmiképp nem szülnék neki. Gondold el, bekattan a kisgyerek előtt és ellene fordul. Eleve az trauma lenne a kicsinek hogy nézi hogy az apja üti veri magát, nem hogy még rajta "szorítson" egy kicsit. Ha még ott vagy, akkor ki tudnád szedni a kezei közül, és ha kettesben hagyod őket?

Ne, ne alapozz erre.

2014. jún. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
95%
Gyerek orokolhetne a mentalis betegseget. Sajnalom, de nem kinlodnek vele.
2014. jún. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%

"Egyik oldalam bármikor hozzámenne, mert szeretem,

a másik oldalam pedig úgy gondolja, hogy őrültség. "



az eszed azt mondja ne tedd, a "szíved" azt mondja tedd..


szerintem az eszedre hallgass, hosszútávon jobban "megéri", mint az érzelmekre hallgatni, amiben benne lehet pl az is hogy sajnálod.


nem hiszem hogy ezen a pszichológus tud segíteni, mert ez már pszichiátriai esett.

2014. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
93%
En sem vallalnam. Neki valoszinuleg pszichiaterre van szuksege, nem pszichologusra szerintem.
2014. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
66%

kedves kerdezo, ez is a depresszio egyik fajtaja..nagyon alattomos ez a betegseg. de javithato sot ha nem tulzott, napi szintu dolog meg is szuntetheto.

tapasztalatbol erre en a HOVA tablettat javasolnam mert ez gyogynovenyvol van, nem lehet raszokni. Emelett a citromfű teát mely szorongasra es stresszre, depresszios betegeknek fokent ajaljak.

Fiam ezektol gyogyult meg. remelem segitettem kicsit

2014. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Most szereted, aggódsz érte, sajnálod is.

De az együttélés más.


Súlyosbodhat is az agressziója.


De ha nem, a tünetek, rendszeres rohamok miatt te is óhatatlanul néhány év alatt belefásulsz, tönkremész.

2014. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 mustafa33 ***** válasza:

Citromfű, Frontin, ilyen bogyó olyan bogyó, segíthet a betegn, de nem gyógyítja meg! Ez nem olyan betegség, hogy fáj, kihúzzák vagy kivágják és jó, vagy hogy fáj szedi két hétig a cirilpirint kifekszi és jól van. Ez egy valós életfogytiglan betegség.

Mivel nem vagytok házasok, azt ajánlom minél hamarabb szakíts. A saját érdekedben. Családot semmi esetre se alpíts vele. Nem lehet. És ez az állapot csak súlyosbedni fog. Amíg orvosságot fog szedni a tünetek enyhülnek, elmaradnak ideiglenesen. De az gyógyszerezés is élete végeig szól, és mellékhatásai is lesznek. Példálul egyik leggyakoribb a libidó csökenés. Számíts hosszú szexmenets időszakra. És amikor hosszabb ideig jól lesz, a mellékhatások megszüntetése érdekében abbahagyja a gyógyerszedést. Vagy nyíltan, vagy rejtetten. És akkor újult erővel tör ki majd újra a nyvalya. Azután már nem csak te leszel néha szerinte ellenség de mindenki és mindig.

Ez nagyon súlyos betegség és ha vele maradsz, az életedet áldozod rá. Azt a normális életet amit élhetnél nélküle, mással.

Hidd el tudom mit beszélek. Huszonöt év tapasztalattal mondom. És hogy milyen súlyos ez a betegség? feleségem halála után megkérdezte egy szmszéd, hogy de nem volt komoly beteg? Mondom a legkomolyabb legsúlyosabb betegsége volt. De hiszen csak pszihiáterhez járt, mondja a szomszéd. Igan mondom, de kell annál súlyosabb mint ami öngyilkosságal végződik?

2014. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!