Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki egyetért velem abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki egyetért velem abban, hogy semmi szégyellnivaló nincs abban, ha valaki férfiként társkeresési problémákkal küzd?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert sokan olyan véleménnyel vannak ezekről az emberekről, ami minősíthetetlen! Miközben az egyedüllét amúgy is fájdalmas, de csak még rosszabbá teszi a rosszindulatú hozzászólások tömkelege.
2015. júl. 10. 22:44
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

29. És ki mondta, hogy úgy állok le tanácsot osztogatni bárkinek, hogy az nem kért meg rá? Aki kér, annak adok. De azt ne várja senki, hogy bármilyen lány pátyolgasson egy srácot, aki kollektíven a női nemet ócska r...-nak hívja azért, mert 3 lány visszautasította (vagy minden lányt le akart akasztani a helyi dizsiben dugásra, és azért a legtöbb lány nem ilyet keres). Mert a "minősíthetetlen kommentek", ahogy a kérdező fogalmazott, ezekre jöttek. Nem arra, ha vki kulturált módon érdeklődik, hogy vajon miért nincs sikere.


Az meg a másik kérdés, hogy ha vkinek több éven keresztül nem sikerül vkit találnia magának, ott van vmi difi, és nem feltétlen a külsőben keresendő. Tudom, mert voltam a másik oldalon, 26 éves nő vagyok, kb. 23 éves voltam, amikor először lett kapcsolatom (jó, előtte úgy 20 éves koromtól azért kaptam szexuális ajánlatokat, de nem az a típus vagyok, aki csak úgy), ellenben előtte megkaptam évekig, hogy mekkora tehén vagyok, meg hogy nem vagyok elég életrevaló. És igen, volt nálam is difi, nyilván a túlsúlyos lányokért nem kapkodnak (és ezt beláttam, ahelyett, hogy fikáztam volna a pasikat a neten, hogy milyen k.cs.gök), meg az is beleszámított, hogy a szüleim teljesítménykényszeres, szeretettelen nevelése miatt rohadtul szorongtam, és egész biztos kiült az arcomra, hogy nem vagyok rendben önmagammal, hogyha vki közeledett felém, én összerezzentem (igen, vertek is)...

2015. júl. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Utolsó, én írtam privátot, h segíts, mégcsak vissza se írtál...
2015. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

"(és ezt beláttam, ahelyett, hogy fikáztam volna a pasikat a neten, hogy milyen k.cs.gök)"


Most is ezt csinálod, csak azokat fikázod, akik a fantáziádban bfasz surmóként jelennek meg.

2015. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Egy-két kérdésre válaszoltam, még nem volt időm neked írni. Mindjárt írok...
2015. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

"Az meg a másik kérdés, hogy ha vkinek több éven keresztül nem sikerül vkit találnia magának, ott van vmi difi, és nem feltétlen a külsőben keresendő."


Azt jobb, ha tudod, hogy ez az egyik legdurvább mondat itt a Gyakori-n és akik használják, nem is gondolnák, miért.


Most képzeld el, hogy egy ilyen srác rendre ezt hallja itt. Lehet, hogy csak szerencséje nem volt vagy mersze elég, de ezzel amondattal beleülteted a bogarat a fülébe, hogy ő egy hulladék és ettől kezdve már csak lefelé van út. Csínján kell bánni az ilyen véleményekkel, mert iszonyú károsak.

Különösen, ha belegondolunk, hogy a gazembereknek mindig van nője, huzamosabb ideig viszont általában éppen a normálisabb emberek maradnak egyedül. Mert nem izgalmas, "nincs kémia","nem bizsergek tőle", stb...

2015. júl. 12. 22:42
 36/45 A kérdező kommentje:

"Mert a "minősíthetetlen kommentek", ahogy a kérdező fogalmazott, ezekre jöttek. Nem arra, ha vki kulturált módon érdeklődik, hogy vajon miért nincs sikere."


Az a baj tudod, hogy GyK tele van trollokkal és rosszindulatú emberekkel, akik csak az alkalomra várnak. Azonkívül a saját, személyes környezetem is rendesen betett az önbizalmamnak a viselkedésével. Az még sokkal bántóbb tud lenni.

2015. júl. 12. 22:45
 37/45 anonim ***** válasza:
Sajnálatból te sem lennél egyedül senkivel, kérdező. Egyébként meg csak akaraterő kérdése változtatni. Én rengeteg negatív dolgot kaptam az életben mindenhonnan, mégse keseredtem meg. Aki elhagyja magát, az gyenge.
2015. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Az egyik ember a rokonságomból-akkor, amikor ráadásul krízishelyzetben voltam-kerek perec kijelentette, hogy nem lesz senkim és nem fognak szeretni az emberek. Egyszerűen semmi pozitív nem volt benne. Más ember azzal vádolt-ittasan-hogy biztos a fiúkat szeretem. Van, aki nyilvánosan gúnyolódik velem-mások hangos hahotázása közben-hogy mekkora balfék vagyok a női nemmel.

Próbálkoztam már sok dologgal, többek közt a PUA-irodalommal is; de az a baj, hogy csak elkeseredtem a végére, mert kilométereken át arról volt szó, hogy mennyi mindent kell tenni azért, hogy egy nő szóba álljon velünk.

2015. júl. 12. 22:50
 39/45 A kérdező kommentje:
Mindezt csak szemléltetésként írtam le. Mindannyiunknak megvan a maga keresztje, tisztában vagyok vele.
2015. júl. 12. 23:15
 40/45 anonim ***** válasza:
Mindenkinek akadnak ezen a téren problémái, ez önmagában nem baj, kérdés, hogy kész vagy-e változtatni, más módon hozzáállni, önmagadba nézni, tanulni a sikertelenségből, ha arra van szükség, vagy siránkozol és nyalogatod a sebeidet, ha az utóbbi, akkor nem tekintelek felnőttnek (de senkit, aki emiatt nyafog, se férfit, se nőt).
2015. júl. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!