Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki egyetért velem abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki egyetért velem abban, hogy semmi szégyellnivaló nincs abban, ha valaki férfiként társkeresési problémákkal küzd?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert sokan olyan véleménnyel vannak ezekről az emberekről, ami minősíthetetlen! Miközben az egyedüllét amúgy is fájdalmas, de csak még rosszabbá teszi a rosszindulatú hozzászólások tömkelege.
2015. júl. 10. 22:44
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Én pl. nem tudom, mi a baj velem. Ha pedig nem tudom, akkor azon változtatni sem lehet, legalábbis, ameddig képben nem leszek, semiképpen sem.
2015. júl. 13. 22:37
 42/45 anonim válasza:
én pl tegnap jöttem meg a soundról, terveztem h majd becsajozok szépen, gumit is vittem, és...semmi. félénk, visszahúzódó vagyok, amin az alkohol még segítene ugyan, utána már józanul is könnyebben menne a folytatás (ha lenne), viszont egyszerűen nincs ötletem, hogy menjek oda egy csajhoz, hogy elkezdjünk beszélgetni, utána táncolni stb. én pl lúzernek tartom magam ez végett, de másokat nem tartok annak
2015. júl. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, mert mások azzal jönnek, hogy milyen könnyű fesztiválon csajozni. Pedig nem mindenkinek az.
2015. júl. 15. 20:56
 44/45 anonim ***** válasza:
A lehetőség minden esetre ott van, több, mint azoknak, akik nem mozdulnak ki.
2015. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Ez igaz, viszont a kettő gyakran összefügg. Aki azt tapasztalja, hogy van sikere, az szívesen megy bármerre. Akit viszont lekoptatnak a nők, az egy idő után már inkább nem is megy, mert csak a szívét fájdítaná vele.
2015. júl. 15. 21:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!