Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Hiszen magas vagyok, izmos, szálkás. Helyes vagyok, okos és foglalkozom a személyiségem fejlesztésével. Talán az a baj hogy nem vagyok bunkó? Segítsetek lányok! :(
2015. aug. 26. 10:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
És te mindenképp félénk lányt szeretnél?
2015. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen. Csak ők érdekelnek.
2015. aug. 26. 11:21
 13/18 anonim ***** válasza:

Mi az hogy félnek tőled? 1)Neked kellene kezdeményezni! 2)Ki mondja hogy így nézel ki? Anyukád? Ha csak te magadról, az még rosszabb!! 3)Te nem bunkó vagy hanem hülye! Még a bunkó srácok is kellenek a nőknek!

4) Várd tovább a sült galambot és közben ámítsd magad hogy milyen faxxa csávó vagy!

2015. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 BlackSword ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy úgy fogalmazol, mint egy bu-zi...
2015. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nemis vagyok bu-zzi.
2015. aug. 26. 14:18
 16/18 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz, nem a megfelelő nőkkel ismerkedsz..Nem hinném, hogy a külsőddel lenne baj..és ne legyél bunkó, az egy nőnek sem jön be!!! :) Egyébként valószínű, hogy kisugárzás, vagy önbizalomhiány, szerintem dolgozz még azon a személyiségfejlesztésen..;) :D 32/N
2015. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 BlackSword ***** válasza:
Az okost légyszives húzd ki a jellemzésedből, mert az úgy fogalmazol, mint egy bu-zi nem azt jelenti, hogy bu-zi vagy, hanem csak azt hogy ÚGY FOGALMAZOL/BESZÉLSZ, HASZNÁLOD A SZÓÖSSZETÉTELEKET, mint egy bu-zi...
2015. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég jóképű, illetőleg nincs elég pénzed.
2015. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!