Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a válaszadók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a válaszadók kigúnyolják a kérdezőket?

Figyelt kérdés
Most írok egy példát, pl egy aspergerben szenvedő lány kiír egy kérdést, tanácsot kér, miért van az hogy utána mások kérdésénél ócsárolja azt a lányt? Akinek nem tetszik ki mit ír ki, az miért jár ide fel? Csak annak tűnnek fel a kérdések akik állandóan a gyk előtt ülnek.
2015. aug. 25. 16:11
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Én nem csak a főoldalt szoktam nézni, belépek kategóriákba, esetleg visszalapozok pár oldalt. Vannak tipikusan ismétlődő kérdések, és ez feltűnik akkor is, ha nem ülök nonstop a GYK előtt. És a sok egyforma nyafogó kérdés azoktól veszi el a figyelmet, akik tényleg megoldást, tanácsot, tippeket keresnek, és ide jönnek fel válaszért, mert több szem többet lát. Semmi értelme azoknak, akik itt nyafognak rendszeresen, de tanácsot nem fogadnak meg, mert senkinek nincs igaza csak nekik, és ők a világ szerencsétlensége, mindenki más meg hazudik. Alapíthatnának valami önsajnáltató klubot.

Segíteni csak annak lehet, aki nyitott a megoldásra, de ez így van minden téren, legyen az családi probléma, szerelem, munka, tanulás... Nyilván nem mindenkinek ugyanaz a jó megoldás, de az önsajnáltatás és a "mindenki hibás rajtam kívül" magatartás soha semmit nem oldott még meg.

2015. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
62%

Aki idióta, vagy provokatív kérdést ír ki, az ne csodálkozzon. Te az ilyen kérdésekre mit írnál, kedves Kérdező?


- Tegnap közmunkázás közben hirtelen mellém szállt egy ufó, és fura lények másztak elő belőle! Melyik faj volt? Reptoid, krixkraxi, lumbulábi vagy a májashurkoidok?


- Tényleg megtámadják a lumbulábiak meg a guargumik 2016-ban a Földet?


- A paranormál.hu-n azt írták hogy a Hold üreges és kong belül ha kiskanállal megkopogtassuk! Szkeptikuskák mit léptek?


- Azt álmodtam hogy az öcsém orrára propeller nőtt, elkezdett zümmögni és brummogni és hirtelen Spitfire vadászgéppé változott át, ez mit jelent? SOS, NAGYON FONTOS!!!


- A kertben egy csúnya sötét árny lopakodik, lehet hogy az Érmelléki Kuglófember az? Vagy a Kiskunbüdösfütykösi Repülőnyelv? Szkeptikuskák mit léptek?


- Tényleg fogyhatok napi 10 kilót ha megrendelem 500 ezerért a fúziós-mágneskarburátoros-neutrínós helikopternadrágot és naponta két órát hordom? A szomszéd Manci néni ezzel fogyott le, olvastam a zsindexen! Szkeptikuskák mit léptek?


- A Steptubehouse Egyetem kutatói rájöttek hogy a Föld belül üreges, odalent élnek a kakamatyik és gravitáció nem is létezik! Naaa szkeptikuskák mit léptek?



Amúgy én írtam annak a farburgeres lánynak korrekt válaszokat, le lettem ugatva és pontozva. Ezek után segítsen neki akinek páros számú édesanyja van...

2015. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!