Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kb 3 éve nem randiztam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 3 éve nem randiztam és akkor is nagyon 'kicsi'voltam. Melyek azok a dolgok amiket kerüljek, mit 'szabad' és mit nem? Remélem vannak még normális válaszadók.

Figyelt kérdés

14 évesen voltam randin utoljára,azóta azzal a fiúval jártam . Fél éve lett vége, és most úgy néz ki újra ismerkedek és találkozni fogok valakivel.

De annyira elszoktam ettől az egésztől. Eddig csak egyszer randiztam, és az is rég volt...

Félek előre, nem tudom hogy viselkedjek,mi az előnyös ilyenkor és mit kerüljek.

Az a legfőbb probléma,hogy már szinte alig merek megnyílni bárki előtt is, az előző kapcsolatom miatt.Ugyanis őt akkor annyira közel engedtem magamhoz,hogy minden egyes dolgot tudott rólam,még többet,mint egy szülő,talán többet,mint kellett volna...és most hogy vége úgy gondolom senkit nem tudok majd olyan közel engedni magamhoz,mint őt.Semmi nem fűz már hozzá,nem az van a háttérben,hogy éreznék még iránta valamit is, csak azóta 2x átgondolom mit osztok meg másokkal,hogyan és mit beszélek,míg ők teljesen nyíltak felém...

Remélem értitek és adtok valami tanácsot, hogyan változtassak ezen és legyek felszabadult a társaságában,hogy mindenről gondmentesen beszélni tudjak?

Nekem nagyon bejön a srác, viszont nem akarok olyat tenni amitől azt hiszi bármikor könnyen megkaphat.Pl ha bókol majd,akkor mondjak én is vissza valami hasonló szépet vagy csak mosolyogjak és hagyjam majd a későbbiekre?17L


2014. szept. 23. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak legyél figyelmes, s udvarias. ne játszd meg magad, de ne is a legrosszabb oldalad vedd elő.

Nem kell rögtön első alkalommal megnyílni, s nem gondolom hogy járni is kell első pár randi után. Jó ha előbb kialakul egy stabil barátság, amiből persze mindkét fél tudja hogy több is lehet, de a barátság esetén mindenki természetesebben és kevesebb elvárással viselkedik. Másoknak sem kell feltétlenül megnyílni, s szerintem ne is akarj minden jött mentnek nyitott lenni, hidd el ők sem azok. Ha valaki mindenkivel nyitott az vagy éretlen vagy felszínes. Az utóbbi esetében általában érzelmi csalódás sem jár. Találd meg a közép utat hogyan tudsz úgy felszabadult lenni hogy közben kapcsolat mélységétől függően teríted ki a lapjaidat. Szerintem ez idővel természetesen fog jönni magától. Most még alakuló korban vagy.

2014. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A randi arról szól, hogy teszteled mennyire működnek a dologok köztetek intellektuális-szociális szinten.

-inkább feldobja a labdát vagy lecsapja? Ha te kezdeményezel témát, abba be tud kapcsolódni?

-ellent mer-e mondani neked, vagy kihátrál az ellentétes szituációkból?

-ha ellent mond, mennyire konok az álláspontját illetőleg?


A mély lelki témák meg ilyen mindent vagy semmit játékok. Halott nagymama, elpusztult házikedvenc, exek, szülők válása, mentális bajok kitárgyalása stb. az esetek úgy 20%ában vezetnek egyfajta fokozott bennsőséges légkörhöz-a maradék esetekben viszont kellemetlen és a románc végét jelentik.


Merd megmutatni magad. Ne egy sablonos képet mutass ami bármilyen tinivígjáték karakterre rámenne, hanem azt, aki te vagy. Az éned pozitív részeit hozd előtérbe, pl. ha jazz zongoristának készülsz, mesélj a terveidről.

Hogy hol élsz, mivel töltöd a napjaidat. Ne azt mondd amit szeretnél, hogy igaz legyen, hanem ami a valóság. Ha otthonülő típus vagy, említsd meg. Ha bulizós, azt is.


És ne vedd a dolgot túl komolyan. Ha nincs összhang, hát nincs. Legalább nem három hónap randizás után derül ki, hogy ki nem állhatjátok egymást, csak eddig tartott mire leolvadt a cukormáz.

2014. szept. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!