Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a válaszadók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a válaszadók kigúnyolják a kérdezőket?

Figyelt kérdés
Most írok egy példát, pl egy aspergerben szenvedő lány kiír egy kérdést, tanácsot kér, miért van az hogy utána mások kérdésénél ócsárolja azt a lányt? Akinek nem tetszik ki mit ír ki, az miért jár ide fel? Csak annak tűnnek fel a kérdések akik állandóan a gyk előtt ülnek.
2015. aug. 25. 16:11
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
30Az a munkád, hogy lesed ki hányszor írt ki kérdést a gyakorin? jó munka lehet.
2015. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
a 31-es válaszoló ékes példa az itteni, mindent kiforgató idiótákról. Nyilván nem, de ha az is lenne, akkor irigykedsz?
2015. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Akkor honnan tudod nyomon követni ki hányszor írt ki egy kérdést? A kérdés ugyanis arról szól. Ha nem tudsz valamit felfogni, megérteni ne másokat idiótázz. Amúgy megölhet a munka, ha mégis nyomon követed.
2015. aug. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Mert a kérdezők jó része eszméletlenül ostoba.

Akinek nem inge...

2015. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Jaj Istenem...van az a szint amit már lereagálni sem érdemes. Azt hiszem, hogy pont most értük el azt a szintet.
2015. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Te pontosan az a szint vagy. Egyáltalán érted a kérdést? Nem valószínű, mennyi funkcionális analfabéta kijárja az iskolát, borzasztó.
2015. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Ha elolvastad, és értelmezted volna a kérdést, akkor látnád, hogy a kérdező arról beszél, mint a kommentjeiben is, hogy "mert a sok léhűtő munkanélküli egész nap itt lébecol azért látja"

Pusztán azt a hitét szerettem volna megcáfolni, hogy ide kizárólag fogyatékos, munkanélküli senkiháziak kommentelnek.-Tisztelet a kivételnek ugye-

És igen, idegesítő amikor valaki 100* felteszi ugyanazt a kérdést. Minek? Kapott rá az első háromnál is választ. Amúgy meg ha valaki egy nap tízszer kiírja ugyanazt, akkor az általában feltűnik...kb mindenkinek.

Oké, a lány kiírta, hogy beteg, és hasonló emberekkel ismerkedne. Oké. De ezerszer minek? Elsőre is kapott választ. Akkor van értelme? Nincs.

Szóval szerintem maradjunk annyiban, hogy ámbár nyersen véve tudsz szöveget értelmezni, de a logikai összefüggéseket nem nagyon látod.

2015. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
0%
Éppen ez az, én ritkán járok fel nem is tudom nyomon követni, a napi munka mellett ki mit ír ki, és hányszor. Nem tartom elképzelhetetlennek hogy két embernek ugyanaz a gondja lehetne. De más hozzászóló is írta hogy nem ér rá nyomon követni, ki mit ír ki. A logika ebben az, hogy aki dolgozik ezt nem tudja megfigyelni, követni ezeket az eseményeket.
2015. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Értem, igazad van. Bár nem tudom, hogy mennyire beszédes, hogy kb 16:00-óta vagyok most is fenn. De igazad van. Köszönöm, hogy megvilágosodhattam általad. Szép napot!
2015. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Az Aspergeres lánynak eddig kb. ötször ajánlottam fel a segítségem, mivel járatos vagyok a témában. Eddig még egyszer sem élt vele. Ennyit kérdései komolyságáról. Engem többek között azért idegesít, mert nem minden Aspergeres ilyet, és mivel szemmel láthatóan a többségnek halvány fogalma sincs erről az állapotról (ami nem betegség) ennek alapján alakítanak ki egy képet. De ez a kép torz, mert az Aspergeresek nem ilyenek!
2015. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!