Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a válaszadók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a válaszadók kigúnyolják a kérdezőket?

Figyelt kérdés
Most írok egy példát, pl egy aspergerben szenvedő lány kiír egy kérdést, tanácsot kér, miért van az hogy utána mások kérdésénél ócsárolja azt a lányt? Akinek nem tetszik ki mit ír ki, az miért jár ide fel? Csak annak tűnnek fel a kérdések akik állandóan a gyk előtt ülnek.
2015. aug. 25. 16:11
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azért kezdték el piszkálni az aspergeres lányt, mert már vagy kétszázszor kiírta ugyanazt a kérdést, amire mindig ugyanazok a válaszok érkeznek, de azért kiírja kétszázegyedjére is.
2015. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Hát az itteni válaszolók többsége tuti valami pszichopata vagy idegbeteg, akik ebben lelik az örömüket.
2015. aug. 25. 16:29
 13/42 opened paradise ***** válasza:
12%
*az itteni regisztráltak többsége
2015. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem mire kell másokat szapulni egy olyan kérdésnél is, amit nem ő írt ki. Amúgy meg aki dolgozik az nem azon töri a fejét hogy ki mit ír ki az oldalra és utána jelentgessen. Engem is szapultak már a trollok nem egy kérdésemnél, ezért is írtam ezt ki.
2015. aug. 25. 16:35
 15/42 anonim ***** válasza:
10%
Úgy látom, itt pont te szapulsz mindenkit, trollcica. :)
2015. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
54%
Igaza volt aki azt írta, hogy sok munkanélküli ebben leli örömét, hogy jegyzi a valaszokat. Ritkán járok fel, aki itt éli az életet, az ér rá ilyesmit követni.
2015. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
te ugyan azt csinálod mint a többi ez álltal te se vagy külömb
2015. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
17-es végre aki látja is az igazságot. Fel is pontoztalak.
2015. aug. 25. 16:40
 19/42 anonim ***** válasza:

mert hülyeséget nem illik kérdezni

a való életben is csend követi válasz helyett

persze jó esetben :)

2015. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Na a sok munkakerülő meg lepontoz. Ennyi munkát végeztek, hogy a gombokat nyomkodjatok. Utánna meg picsogtok, hogy nincsen pénzetek, persze hogy nincs.
2015. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!