Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a válaszadók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a válaszadók kigúnyolják a kérdezőket?

Figyelt kérdés
Most írok egy példát, pl egy aspergerben szenvedő lány kiír egy kérdést, tanácsot kér, miért van az hogy utána mások kérdésénél ócsárolja azt a lányt? Akinek nem tetszik ki mit ír ki, az miért jár ide fel? Csak annak tűnnek fel a kérdések akik állandóan a gyk előtt ülnek.
2015. aug. 25. 16:11
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
19%
asperger rinya level 10000
2015. aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Nem az aspergeres kérdező vagyok, de már engem is irritál hogy ez a sok hülye válaszoló minden kérdéshez odaírja ezt. Nekik még lehet nagyobb gond van a fejükkel.
2015. aug. 25. 16:17
 3/42 anonim ***** válasza:
5%

Az aspergeres lányról lemaradtam, de azért vannak itt, akik már túlzásba esnek nyafogás meg önsajnáltatás terén.

Egy időben tele volt az oldal a "magas vékony" legendás kérdéseivel például.

2015. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
2015. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
De kinek mi köze hozzá milyen kérdéseket ír ki? Akinek nem tetszik ne válaszoljon és kész.
2015. aug. 25. 16:22
 6/42 anonim ***** válasza:
49%
#kérdező: ezekkel az a baj, hogy minden nap ugyan azt kérdezik meg.
2015. aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Pl. ennél a kérdésnél is nyilvánvaló hogy nem az a lány írta ki a kérdést, még is rákérdeznek hogy vajon ő az aspergeres-e. Ezért nem érdemes ide valakinek kiírni a saját valós problémáit.

2015. aug. 25. 16:25
 8/42 anonim ***** válasza:
8%
Minden nap ugyanazt és többször, ezzel teleszemetelik az oldalt. Siránkoznak, a megoldási javaslatokat meg (tisztelet a kivételnek) elvetik, makacsul ragaszkodnak a negatív énképükhöz, ami sok esetben nem olyan szörnyű, amilyennek ők látják magukat, nem hallgatnak senkire.
2015. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
3%

Tuti az aspergeres lány vagy, aki minden nap kiírja ezt a kérdést, minket nem versz át. :D

de valóban idegesítő hogy itt sírtok egész nap mint hogy párt keresnétek

2015. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
0%

Mert néha olyan gyökérségeket írnak ki a kérdezők, hogy ha harmadszorra olvassák el, akkor talán feltűnne nekik. Az a baj, hogy egyszer sem olvassák végig a kérdésüket és viszik a maguk hülyeségét.


Másrészről meg, sokan vannak olyan bunkó emberek, akik ebben lelik örömüket. Ha ez az egyetlen szórakozásuk, akkor legyen, nem kell magára vennie a kérdezőnek, szelektálnia kell a válaszadók között.


Én mellesleg akárhányszor kerestem rá arra a betegségre, még mindég nem tudom elképzelni milyen lehet az. Egy betegség, ami nem betegség? Csak 30-50%-uknál diagnosztizálják, vannak olyan betegek, akik nem is tudják, hogy nekik ez a szindrómájuk van és teljes életet élnek. Ilyeneket olvastam, akkor nem látom, hogy itt hol a gond?


Egy lány kiírt egy kérdést: csúnya vagyok kövér senkinek nem kellek (vmi ilyesmi). Erre ráírták, hogy nem e aspergeres? És nem értettem az összefüggést.


Tudom én vagyok a buta, tudom tudom.

2015. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!