Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt (van) más is ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Próbáltam elemezni magam egy kicsit mert elég elcseszett vagyok legalábbis annak érzem magam.

Nagyon szeretnék már egy kapcsolatot mert talán készen állok egy újra így pár év elteltével(olykor azért előjön a régi és elszomorodom ...)

Viszont azt érzem, hogy a testem kb becsapná az agyamat mert kívánná már ha történne valami elég komoly. Az eszem meg csak egy normálisan működő kapcsolatra vágyik. Ez a két "érzés" totál kioltja egymást és marad egy nagy szerencsétlenség aki nem mer oda menni egy lányhoz beszélgetni. F/24


2015. júl. 23. 23:41
1 2
 11/16 Nem mondod :D ***** válasza:
Neten keresztül annyi barommal hozott össze a sors, hogy már rendesen félek válaszolni bárkinek :) De valami csak lesz :) Fő az optimizmus :D
2015. júl. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Nem mondod :D ***** válasza:
Amúgy meg a beszélőkémmel is sikeresen elijesztem az embereket, mert túlságosan egyenes és őszinte vagyok és azt bizony sokan nem szeretik :D
2015. júl. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ha leveleznénk és kiderülne, hogy szolgáltál Afganisztánban nem lepődnék meg :D Egyébként ez is emberfüggő, én kifejezetten jól tudom kezelni a különféle szituációkat. Egyedül a meccsre járós behujjogó szotyizós szoknyába lábszéttevős lánnyal nem tudnék és akarnék mit kezdeni :D egyébként sincs ebből sok.
2015. júl. 24. 00:59
 14/16 Nem mondod :D ***** válasza:
:)) Na azt a kategóriát én sem bírom, sem nőnemben, sem hímneműek között :D
2015. júl. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Egyébként is ha annyira rossz a helyzet a formákkal még mindig elég jól lehet imponálni :D de még mindig nem hiszek Neked.
2015. júl. 24. 10:12
 16/16 Nem mondod :D ***** válasza:
Formákkal, jellemmel és hozzáállással nincs gond részemről, de a külső az akkor is elsődleges legtöbb emberkénél, szóval ez van :)
2015. júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!