Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt (van) más is ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Próbáltam elemezni magam egy kicsit mert elég elcseszett vagyok legalábbis annak érzem magam.

Nagyon szeretnék már egy kapcsolatot mert talán készen állok egy újra így pár év elteltével(olykor azért előjön a régi és elszomorodom ...)

Viszont azt érzem, hogy a testem kb becsapná az agyamat mert kívánná már ha történne valami elég komoly. Az eszem meg csak egy normálisan működő kapcsolatra vágyik. Ez a két "érzés" totál kioltja egymást és marad egy nagy szerencsétlenség aki nem mer oda menni egy lányhoz beszélgetni. F/24


2015. júl. 23. 23:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kicsit hasonlóan vagyok. nagyon szeretnék egy kapcsolatot, de olyanokat választok, akikben valamiért nem bízok, hogy lehetne komoly kapcsolat, ilyen-olyan okokból.
2015. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én oda mertem menni szinte bárkihez, csak annyira selejt vagyok, hogy nem kellettem (kellek) egy nőnek sem.


Nézd igazság szerint miért ne próbálkoznál ? Veszteni valód tényleg nincs... Mondom ezt 34 éves szűzként.

2015. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Nem mondod :D ***** válasza:
60%
Szedjétek már össze magatokat mindketten és lépjetek ki a komfort zónátokból. Nem lesz könnyű, sőt krv@nehéz lesz, de megéri. Lehet, hogy elsőre nem, de próbálkozni kell, elvégre srácok vagytok és ha ti nem tesztek semmit érte, nem biztos, hogy csak úgy lesz kapcsolatotok...
2015. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem voltam ilyen de mikor az előzőnek vége lett én ott bevallom megtörtem. Olyan gátlásos vagyok, hogy nem igaz. Nem tudok belőle kilépni mert mikor sikerül akkor olyan elcseszett módon próbálok meg beszélni, hogy ha tetszettem is neki esetleg Bumm elillan.
2015. júl. 23. 23:53
 5/16 anonim ***** válasza:

Már én sem merek odamenni egyhez sem,de teljesen más okokból.

Mivel egész életemben csak a visszautasítást,megalázást,kinevetést kaptam a nőktől,semmi mást,így aztán elegem lett meguntam az egészet.Ehhez jöttek ugye sok év elteltével a gátlások és egyebek.

Azóta már oda sem merek menni,nem szeretném újra átélni azt,amit múltkor kaptam... :/

24/F

2015. júl. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Nem mondod :D ***** válasza:
Most komolyan, mit sírtok itt? Nektek azért egy fokkal könnyebb, mert fiúk vagytok s legalább kezdeményezhettek. Na de én, nem mondom,. hogy csúnya vagyok (de elég ronda pofám van) és mégis élek gátlások nélkül és sok kudarc után is remélem, hogy lesz olyan, aki engem is szeretni fog majd :) Szóval, fel a fejjel, lesz még ennél jobb is :)
2015. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#1 Te már legalább egy szinttel feljebb jársz.


#2 Sokan mondták, hogy nincs vesztenivalóm de oda csak olyanhoz szeretnék menni aki tetszik is abban meg potenciális párt látok és túlgondolom és nem teszek semmit.


#5 Milyen szituációkban kaptad ezeket a negatív "élményeket"?


#6 Nem mondod! Ennyi önbizalmam lenne mint neked még tennék el télire is belőle. Nagy dumagép lehetsz, könnyebb dolgod van.

2015. júl. 24. 00:18
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha ennyire átlátod, hogy mi zajlik le benned, akkor csak hagyd abba a gondolkodást és cselekedj. Ennyi.


Rengeteg nő van a világon, szóval statisztikai alapon ha 80 évig is élsz, lesz kiből próbálkozni, ha úgy is járnál mint én. De szerintem én extrém eset vagyok.

2015. júl. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Nem mondod :D ***** válasza:

1. Csaj vagyok, ronda pofával, szóval hidd el, csöppet sincs könnyebb dolgom

2. Egyszerűen csak annyiszor bántottak már meg, hogy érdekelni sem tud

3. Nem vagyok hajlandó ilyesmi miatt szarul lenni, mert mást nem érdekel, nekem meg nem tenne jót

4. Van 5 macskám, szóval megkapom a kellő szeretetet :))

5. Egyetlen dilemmám, hogy ha megint összejövök valakivel, nem fogom tudni, hogy igazán engem akar-e vagy csak beéri velem, amíg nem talál jobbat.

6. Szóval van baj elég, csak azt nem kell más tudja :)

2015. júl. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8 van olyan haverom aki kb. úgy van mint Te korban is, kívülről nem látszik rajta, hogy nem boldog. Sajnálom őt is, hogy még mindig nincs senkije Remélem Te is megtalálod.


#9 Sajnálom a korábbi csalódásaidat de azért nem kellene ilyen katonás kiállással pont kész vége.

én is az arcot nézem meg először de nem csak a szépségét, ha nem olyan "szép" akkor a kisugárzását vmi szikrát keresek amiből gyors matek után tudom, hogy nah igen ő nem szokványos.

Lehet csak szigorú vagy magadhoz... ha van valóságalapja akkor meg sokkal több esélyed van neten keresztül mert jó kis beszélőkéd van szerintem.

2015. júl. 24. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!