Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben a helyzetben mit tehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit tehetek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nővel..eddig már 5x randiztunk is..csak! Munkanélküli vagyok pontosabban 30-on túl és még sose volt munkahelyem..a szüleimmel lakok és a többi. A nőnek viszont beadtam azt, hogy menő állásom van és saját lakásom..a haver bármikor ideadja a lakását és a szüleim mindig adnak pénzt..ők tartják fent a kocsim is. Na szóval beakar mutatni a szüleinek és kissé aggódok mi lesz ha bebukom a témát. Elvégre nem akarom, hogy lúzernek tartson..ja egyetemi diplomát is beadtam ha lúd legyen már kövér :-) A nő diplomás és jó állása van...de annyira naív :-) Szerintetek lehet hogy nem bukok le és mondjuk több ideig járunk?
2015. jún. 13. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy idő után úgy is lefogsz bukni és akkor mérges lesz hogy mért nem voltál őszinte de egy ideig ezt ne mond el szerintem.
2015. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Úristen... -_-

Nem naiv, csak szegény bízik benned és nincs miért azt feltételeznie, hogy minden hazugság rólad, amit állítottál. Inkább hagyd békén, ne tedd tönkre!!!


Egyébként meg kamu szagú az egész. Nekem ne magyarázd be, hogy a nőnek nincs igénye arra, hogy néha 1-2 estét/éjszakát együtt töltsetek! A haverod lakásában nem rendezhetsz mindig mindent át és ha ott alszik a csaj, akkor a haverod hol fog? Elküldöd a szüleidhez arra a néhány napra? Vagy mivan ha váratlanul beállít, mert meg akar lepni? Hogy viszed haza bemutatni? A szüleidet is bevonod, hogy kamuzzák le a csillagokat az égről? Gyorsabban le fogsz bukni, mint azt gondolnád...

2015. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Úristen!

Az eleje is baj...meg gáz...az is durva...de eez ?!

" .ja egyetemi diplomát is beadtam ha lúd legyen már kövér "

Ember hol élsz?! és még örülsz is neki! grat!


Az utóbbi kapcsolatomnál LÉNYEGESEN kisebb dolgokban nem voltam őszinte..és megbántam h később mondtam el stbstb...vigyázz mert HA összejön akár meg is pecsételheti a dolgot!

2015. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 omba ***** válasza:

Azért gyakorold kicsit az improprius integrált... nem biztos, hogy a szülők is naivak.

5 randi!

Te kis Don Juan! - 30 év alatt ez komoly...

2015. jún. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy örök életében munkanélküli, tehát semmilyen releváns tapasztalattal és ismerettel nem bíró ember kb. akkora eséllyel tud bekamuzni egy diplomát meg menő munkahelyet, mint egy szűz fiúka azt, hogy hármasával szokta hazavinni a Playboy-nyuszikat.


Vagy kiemelkedően hülye a csaj, akit szédítesz, vagy az egész kérdés kamu.

2015. jún. 14. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jót röhögtem :)

De mennyire sokat elárul a nőkről ez nem ? Ha ezt az elején elárulod, esélytelen még a randi is.

Korrekt lenne szó nélkül eltűnnöd. A bemutatásba semmiképpen ne menjél bele. Ne keverdj ennél jobban a dologba, még te is ráfaraghatsz. Könnyen keveredsz a csalás gyanújába .

2015. jún. 14. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
ebben a helyzetben halmozott hülyeség hantázni.
2015. jún. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!