Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetek egy ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek egy ilyen helyzetben? Feladjam?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve kezdődött minden! Szilvrszterkor kezdeményeztem de a pàrom visszautasìtott."Most nincs kedve..."De ez màr sokszot előfordult.Rosszùl esett és onnantòl kezdve nem közeledtem de ő se! Màr 10 hònapja.Beszéltem vele sokszor de érdemleges vàlasz nincs csak hàrìt.Nem hinném,hogy van valakje mert nincsenek jelek!Màr ennyi idő utàn annyira eltàvolodtam tőle,hogy màr én sem akarom viszont nem veszekszünk,hazaadja a fizetését egyszerűen csak mint nő nem kellek neki.Le lehet élni ìgy egy életet?Van egy 9 éves gyerkőc.
2013. okt. 12. 05:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Vagy egészségügyi problémája van, vagy szeretője van,

Ha előtte nem volt ilyen téren problémátok. Akkor ez a két eset állhat fenn.

Ha volt, akkor aszexualitás szerüség játszhat még.

2013. okt. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit tehetsz?


Nem hagyod hárítani.

Ha hárít akkor at mondod:

Ne terelj!

Ne háríts!

Ha továbbra is terel:

Válaszokat szeretnéknkapni, hiszen ez az én éleemre is hatással van, 10'év után ennyit már csak elvárhatok!


Általábannha szembesítes azzal a másikat,hogy mit csinál(hárít/érzelmilegvzsarolás esetében, is figyelmeztetted mit tesz, akkor kizökkennek, időnként dühösek lesznek, mert lelepleződtek.

Ne hagyd, hogy ne magyarázza meg.

Ha továbbra is terel, akkor elmondhatod, hogy csak arra tudsz gondolni, hogybneki szeretője van,hiszen 10 hónapja nem éltekmközösen nemi életet, need pedig szülséged lennena közelségése ilyen formában is.

És erre rá megyba kapcsolatotok...


Stb, ennyinötletem van csak


1.

2013. okt. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De voltak ilyen gobdjaink.Ahogy terhes lettem onnantòl könyörögni kellett egy kis gyöngédségért pedig nem igazàn vàltoztam meg! 55 kiló vagyok persze a gyerek utàn lett gravitàciòs probléna de nem vészes.Szòval nem tudom... Szerető sztem nincs.Munkàsruhàban jár melòzni időben indul és ér haza.
2013. okt. 12. 06:17
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Akkor az anyát látja benned, nem a nőt...


Cak erre tudnék gondolni, ha nem beszélitek meg, és nem oldjátok meg a problémát, akkor rámentek.


Van 1 ilyen tapasztalatom, a házasságban a gyerek születese után konkrétan sohanem voltak együtt, 3 , 5 éves koráig bírta a nő...nem beszelték meg a problémát.

Megcsals lett belőle, de legalabb szépen váltak el, a kislány is az anyukával és az új párjával marad, az apa megengedte, hgybkülföldre költözzenek.

Egyszerűen nem tudodtt rá nőként ekinteni, pedig ő is 50 kg alatt, hatalmas mellekkel, pici kecses nagyon fiatalos nő maradt.

Az exférje nem csalta meg sosem!!!


Ha más nem segítbakkor a párterápia, vagy szexológus.

2013. okt. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotokban a szex a mérvadó? Bunkó veled? Tiszteletlen stb? Ezek az igazi gondok ha ilyenek vannak, de ha csak a szex hiánya a baj, akkor gondolkodj el a kapcsolaton.
2013. okt. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A szex ugyanolyan fontos része a kapcsolatnak, mint a szeretet. Ha az egyik hiányzik, borul minden.
2013. okt. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egyszer csini cuccban spontán csapd le az ágyra, és ugorj rá, nem hiszem, hogy lerugdal magáról :)
2013. okt. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerinten igen fontos a szex az intimitàs a pillantàs,hogy tudd kellesz neki! Én mindezt nem érzem! Engem ő nem làt mint nőt és lehet,hogy az egyik vàlaszolónak lesz igaza csak az anyàt làtja bennem. :(
2013. okt. 12. 22:23
 9/11 anonim ***** válasza:

A férjednek semmi féle igénye nincs a szexre, vagy veled nincs igénye rá. Ez nagy különbség, ki kéne derítened, mi van.


Egyébként hosszútávon nincs így értelme a kapcsolatnak, nyilván ha szenvedsz, akkor neked szükséged van a gyengédségre.


A férjed lehet, hogy hyposzexuális, de ebben az esetben orvos tud segíteni. Kérdés, hogy ő akar-e magán, illetve a kapcsolatotokon segíteni. Erről el kellene beszélgetnetek.

2013. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mi az a hyposzexuális? A gogle nem ismeri ezt a szòt! Sokszor pròbàltam beszélni vele erről de semmi.Gondoltam màr arra is,hogy meleg lett.Nem hiszem,hogy ezt ennyi idő utàn meg lehet menteni!
2013. okt. 13. 06:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!