Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti voltatok már ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már ilyen helyzetben? (gyerek vagyok, többi lent)

Figyelt kérdés
A szüleim állandóan veszekednek.. van rá ok, hogy miért, igazából az apám miatt.. üvöltöznek egymással.. az anyukám minden nap szomorú.. én pedig nagyjából minden nap sírok, mert olyan rossz így látni mindent..:( mit csinálhatnék? hiába mondom anyának hogy ne foglalkozzon az apámmal, de mindig azt mondja, hogy én ezt nem érthetem.. 2 tesóm van.. tudom hogy nem tudok semmit se csinálni, mert nem az én dolgom, de mégis.. nektek voltak így a szüleitek?

2013. aug. 19. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is igy voltak a szuleim, amikor gyerek voltam. Sajnos nem lett jobb a helyzet, csak kikeszultunk az anyukammal. Az lett a vege, hogy teljesen megszakitottuk a kapcsolatot az apukammal, mert nem lehetett kibirni. Mar sok sok eve tortent, de meg midnig azt mondom, hogy jobb volt igy. Mit csinal apukad, hogy miatta van veszekedes?
2013. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
leírom privátban!
2013. aug. 19. 22:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én szüleim is ezt csinálták. Állandó volt a feszültség otthon, soha nem tudtam, mikor robban a bomba. Üvöltöztek egymással, fenyegetőztek, szidták egymást és után nekem panaszolták el a bajaikat. Eszméletlen jó hatással volt rám kislányként. Később apám alkoholista lett, folyton részeg volt, anyám pedig több agyvérzésem esett át. Meggyőződésem, ha apám nem hal meg az alkoholtól, előbb-utóbb kinyírják egymást. Iszonyú volt így élni ! És nem tudta semmit ellene tenni.
2013. aug. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!