Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van valaki hasonlo helyzetben?

Van valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
Férjem tobbet torodik az elozo házasságábol szueletett gyerekével, mint velem. Nekem ez nagyon rosszul esik,de Még mielott valaki elítélne, nem vagyok féltékeny egy gyerekre, csak egyszeruen bánt ez a helyzet. Hasonlo helyzetben lévok véleményét várom.

2013. jún. 20. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem féltékeny vagy. Hogy lehet a kettőt összehasonlítani? Egy gyerek mindig a gyereke lesz, és nem fogsz tudni vele soha versenyezni. Vagy elfogadod a helyzetet, vagy lépsz, mert ezt megváltoztatni nem tudod.
2013. jún. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindig a gyerekek vannak az első helyen,ez így normális!

Konkrétabban mi az hogy nem foglalkozik veled eleget?Nem vagytok együtt?Nem laktok együtt?

2013. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ezzel én is ugyanígy vagyok! És nagyon zavar , főleg az,hogy amikor az anyja jön a gyerekéért még ott cseverészik vele... Én most azon gondolkozok hagyjam vagy maradjak vele...
2013. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tök normális, hogy az ember többet törődik a gyerekeivel, mint a párjával...
2013. jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!