Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetek egy ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek egy ilyen helyzetben? Feladjam?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve kezdődött minden! Szilvrszterkor kezdeményeztem de a pàrom visszautasìtott."Most nincs kedve..."De ez màr sokszot előfordult.Rosszùl esett és onnantòl kezdve nem közeledtem de ő se! Màr 10 hònapja.Beszéltem vele sokszor de érdemleges vàlasz nincs csak hàrìt.Nem hinném,hogy van valakje mert nincsenek jelek!Màr ennyi idő utàn annyira eltàvolodtam tőle,hogy màr én sem akarom viszont nem veszekszünk,hazaadja a fizetését egyszerűen csak mint nő nem kellek neki.Le lehet élni ìgy egy életet?Van egy 9 éves gyerkőc.
2013. okt. 12. 05:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mindketten ugyanannyira vagytok hibásak ebben a sztoriban, szóval az a legfontosabb hogy emiatt ne bántsátok a másikat. Lehet, hogy a szülés és a megváltozott tested vagy a megváltozott körülmények váltottak ki benne valamit, amit nem tudott feldolgozni és ezért nem kíván. Ugyanakkor egy sikertelen próbálkozás után neked sem lett volna szabad őt magára hagynod ebben. 10 hónap után meg egyikőtök sincs könnyű helyzetben. Teljesen újra egymásra kell találnotok, majdhogynem annyira mint két idegen.

Azt javaslom menjetek el párterápiára és szexuálpszichológushoz. Kaptok olyan segítséget, amivel egyszerűen megoldjátok a gondokat és újra egymásra találtok. Addig semmiképp ne add fel. Ha a "kezelés" nem segít vagy csak ideig-óriáig és kb. egy év múlva is ugyanitt lesztek ahol most, akkor ráérsz majd elgondolkozni a továbbiakon. Adj most időt magatoknak és vedd rá a párod, hogy mozduljatok együtt ez ügyben.

2013. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!